Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA KOSTANDIN KRISTOFORIDHI, TIRANE

Zona e 9- katesheve | 70 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, ne qender te Tiranes, ambjent komod dhe modern., 70 M2, 4 ambjente, k...

Botuar më 12/10/2019
400,00 euro

RRUGA SIRI KODRA P.71/1, SHK. 5, AP. 14

200 m larg Selvise ne drejtim te ish- Punishtes se Pastave | 50 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1, 50 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Tarraca e hidroizoluar teresisht, ballkoni i mbyllur me vetrate

Botuar më 20/10/2019
57.000,00 euro

LAGJA DESHMORET E KOMBIT, BERAT

Rruga Ismail Vrioni, Pall.13/1 | 64 M2 | 23.000 Euro

Shitet 1+1, 64 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 20/10/2019
23.000,00 euro

TEK SANATORIUMI

Prane shkolles | 22 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 22 M2, i mobiluar

Botuar më 19/10/2019
10.000 leke

TE LIQENI I THATE

LIQENI I THATE | 69 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Liqeni i Tiranes ne nje pallat me administrim shume te mire.Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome gjumi dhe nje tualat me dritare dhe nje ballkon.Apartamenti eshte me pamje nga Liqeni Artificial i TiraneApartamenti ndodhet ne katin e 2-te banimDisponon hipoteke ., 69 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/10/2019
73.000,00 euro

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK HIPOTEKA

Ish Stacioni Trenit | 74 M2 | 78.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 74 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: e re, Ndodhet ne nje godine te re me cilesi te larte ndertimi. Apartamenti eshte gati per banim.

Botuar më 19/10/2019
78.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

RRUGA E KAVAJES | 77 M2 | 93.000 Euro

Shitet apartament 1+1 tek Kompleksi Delijorgjine katin e 5-teSiperfaqe totale 77 m2 i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon.Apartamenti disponon hipoteke, 77 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
93.000,00 euro

RRUGA DRITAN HOXHA

LAPRAKE, te KUPOLA | 65 M2 | 49.900 Euro

OKAZION/ Apartament 1+1 65m2 me hipoteke ne Laprake te Kupola 65m2 50000 Euro i diskutueshem! Ndodhet ne katin e trete ne nje pallat ekzistues dhe ka nje hapesire te mireorganizuar. Apartamenti ka orientim nga lindja, ka ndricim te mire natyral. Punimet shume cilesore, totalisht i restauruar, me suvatime, instalime, dyer drita te te reja. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, 65 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente TEA AGOLLI

Botuar më 19/10/2019
49.900,00 euro

VASIL SHANTO

VASIL SHANTO | 60 M2 | 65.000 Euro

OKAZION/ Shitet apartament 1+1 ne Vasil Shanto ne UNAZE 60m2 me hipoteke 65000 Euro totalisht i arreduar! Apartamenti ndodhet ne zonen e Vasil Shantos, shume prane hotel Diplomatit,n dodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues me tulla, dhe ka orientim jug- lindje, ndricim te mire natyral. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, shitet edhe me kredi. Per me shume detaje +355695562905, 60 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjente Tea Agolli, Agjensia Real Invest

Botuar më 19/10/2019
65.000,00 euro

LIQENI

Tirane | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/10/2019
300,00 euro/muaj

RR. E BARRIKADAVE

perballe shkolles Sami Frasheri | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/10/2019
23.000 leke
)