Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA 2,

Komuna e Parisit | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, ambient komod dhe modern. Me 4 ambjente, sallon me anek...

Botuar më 05/12/2019
450,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga "3 Deshmoret" | 78.6 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 78.6 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon nde...

Botuar më 05/12/2019
44.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

UNAZA E RE | 71.5 M2 | 53.625 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 tek Kompleksi SIMA COM i cili disponon standarte te larta...

Botuar më 03/12/2019
53.625,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 67.7 M2 | 80.000 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 1+1ne nje kompleks te ri Me Ndertime Super Ci...

Botuar më 03/12/2019
80.000,00 euro

KODER KAMEZ

fillim rruge | 65 M2 | 7.500 Leke

Kerkohet nje vajze per ndarje qeraje te nje shtepie private 1+1, e mobiluar, 65 M2

Botuar më 10/12/2019
7.500 leke/person

RR. HAKI STERMILLI

mbrapa Komisariatit te ri | 97 M2 | 67.900 Euro

Shitet 1+1, 97 M2, me hipoteke, e mobiluar, me sistem ngrohje. Lartesia e katit 3.10m. Me ashensore

Botuar më 10/12/2019
67.900,00 euro

LAPRAKE

Rruga Andon Mazreku, prane spitalit ushtarak | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, bosh, kati II i nje shtepie private

Botuar më 10/12/2019
20.000 leke

RR. “KOMUNA PARISIT”

mbrapa Urgjences | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, Jo agjensi, preferohen cifte. Te gjitha paisjet e reja. Cmimi

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke

RRUGA" MAKSIM ARTIOLI", QYTETI STUDENTI, TIRANE.

Rreth 500m nga Ekonomiku, kryqezimi ipare me rrugen " Gramoz Pashko" | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament i mobiluar plotesisht te pallati OSSHE, TV, frigorifer, lavatrice., 60 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor

Botuar më 10/12/2019
30.000 leke

RR. E KAVAJES

Ngjitur me Polikliniken Nr. 9 | 40 M2 | 47.000 Euro

Shitet apartament 1+1, ne katin e katert te nje pallati ekzistues 5 katesh, ne rrugen kryesore, 40 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
47.000,00 euro

ASTIR

Vila L | 45 M2 | 20.000 Leke

E mobiluar, 45 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e mire, jepet per familjare afat gjate, jo studena

Botuar më 10/12/2019
20.000 leke/muaj

PRANE SHKOLLES BAJRAM CURRI

Me hipoteke.Rreth 120 metra poshte Shkolles, pallat parafabrikat 6 katsh, i sigurte. prane pikes se gazit. Jo Agjensi Imobilare. | 54 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 4, totali i kateve 6, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me Hipoteke. Drejtim Jug - Lindje dhe Veri- Perendim. Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 10/12/2019
35.000,00 euro

RRUGA FRANK BARDHI TIRANE

Perballe Kristal center ose perbri Big Market | 60 M2 | 54.000 Euro

60 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 10/12/2019
54.000,00 euro

RRUGA THANAS ZIKO

Prane gjimnazit Partizani | 56 M2 | 59.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/12/2019
59.000,00 euro
)