Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

OKAZION!! QERA 1+1 TEK KOMUNA PARISIT!

NE PALLAT TE RI | 60 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar, hyrje teper komode, arredim b...

Botuar më 11/01/2021
35.000 leke

TEK SQUARE 21, RRUGA E KAVAJES

Tek Square 21, Rruga e Kavajes | 63 M2 | 76.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes ne katin e 2-te te nje pallati n...

Botuar më 08/01/2021
76.000,00 euro

MATERNITETI I RI,

prane shkolles 9 vjecare Niket Dardani, ne nje zone teper te qete, me ndricim, rruge te shtruara, mundesi parkimi ne zone per banoret e pallatit. | 49 M2 | 57.500 Euro

Apartamenti organizohet ne ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, tualet me dr...

Botuar më 08/01/2021
57.500,00 euro

SUPER APARTAMENT 1+1 TEK KOPSHTI ZOOLOGJIK,

Liqeni i Tiranes prane Restorant Gambero, ne nje zone teper te preferuar dhe te qete shume prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri | 68 M2 | 119.900 Euro

Te mireadministruar. Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem me kuzhinen e ...

Botuar më 08/01/2021
119.900,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 70 M2, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor. Apartament I pa banuar me pare pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 ore parkim falas.

Botuar më 16/01/2021
20.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1 plus 1, 100 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super modern mobilim I ri dhe bashkohor pallat I ri dhe I mireadministruar Uji dhe drita 24 parkim falas

Botuar më 16/01/2021
20.000 leke/muaj

RRUGA ARBEN BROCI, NR 54/2, QYTETI STUDENTI, TIRANË.

Rreth 700m nga Ekonomiku merr rrugën Shahin Toçi deri te bar Aldo pa kaluar atë në rrug. Maksim Artioli 50m majtas sapo kalon pall. e II me shkallë betoni të dukshme 50m djathtas. | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoniere e mobiluar plotësisht me kuzhinë, frigorifer, lavatriçe, tv 43” internet Wi-Fi, panele diellore., 40 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 16/01/2021
20.000 leke

RRUGA VATH KORESHI, TE SHKOLLA E BALETIT, PLL.11

100 m mbi Shkollën e Baletit, | 45 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 i vogel, 45 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
30.000 leke/muaj

PALLATET CABEJ,

Helios Catering | 80 M2 | 9.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje kati i dyte, uje dhe drita te perfshira ne cmim, e kompletuar., 80 M2, kati 2

Botuar më 16/01/2021
9.000 leke/person

RRUGA IRFAN TOMINI

Buze rruges kryesore | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1 , Irfan Tomini.Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues buze rruge.Eshte i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, dhome gjumi, tualet, dhe ballkon.Per me shume na konktaktoni., 60 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/01/2021
55.000,00 euro

CASSA ITALIA.

Sheshi "Shqiponja" | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 prane Cassa Italia. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e dyte, pallat i ri me ashensor. Eshte totalisht e arreduar me te gjithe kushtet bashkohore. Sip, 60 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 16/01/2021
250,00 euro/muaj

BULEVARDI ZOGU I I-RE.

Prane Ministrise se Drejtesise. | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, prane Ministrise se Drejtesise. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri me ashensor. Eshte i pozicionuar ne katin e trete. Eshte totalisht e mobiluar. Sip, 65 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacion apo nje vizite ne prone mund te na kontaktoni!

Botuar më 16/01/2021
300,00 euro/muaj

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE TEK TREGU ELEKTRIK PRANE KOPSHTIT 40 NE TIRANE (ID 4111222)

Tregu Elektrik, afer Kopshtit 40 | 45.2 M2 | 43.500 Euro

Shitet Apartament Garsoniere i konvertuar ne 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 45,2 m² (45,2m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor,tualet, punime extra jo te firmes, apartamenti ne faze perfundimi, perfundon ne muajin Prill., 45.2 M2, Property ID : 4111222 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2021
43.500,00 euro

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE XHAMLLEK PRANE ROSSMAN LALA NE TIRANE (ID 4119104)

Xhamllek, afer Rossman Lala | 50 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 50 m², kati 4 jo i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare,koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientim lindje., 50 M2, Property ID : 4119104 www.dreamalbania.al

Botuar më 16/01/2021
52.000,00 euro
)