Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "LLAZI MIHO"

Ne qender te Kombinatit, Pallati i Postes | 60 M2 | 4800000 Leke
Përshkrim

Shitet 1+1, 60 M2, 6 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, me aneks, pamje nga rruga , e pershtatshme dhe per zyra

Karakteristika
Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rr. "LLazi Miho", Ne qender te Kombinatit, Pallati i Postes, 60 M2, 4.800.000 leke
6 ambjente, 1 banjo, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, kati 2
1 ballkon
4.800.000 leke

Botuar më 09/08/2018

Telefon
Email