Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. "HAXHI HYSEN DALLIU"

prane Prokurorise se Krimeve te Renda, ne rruge kryesore | 57.7 M2 | 51.930 Euro

Shitet me cmim okazion nen vleren e tregut per arsye emigrimi ap.1+1, 57.7 M2, kati I...

Botuar më 21/02/2020
51.930,00 euro

TIRANA GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerika 3 | 64.4 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti eshte ne pallat te ri shume cilesore, shitet i mobiluar per vleren 53000 ...

Botuar më 19/02/2020
49.000,00 euro

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

RR.FREDERIK SHIROKA

PRANE HOTEL MONDIAL | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, 6 muaj parapagim

Botuar më 23/02/2020
30.000 leke

SHITET APARTAMENT 1+1

komisariati nr 4 | 54 M2 | 44.000 Euro

Apartamenti shitet i mobiluar, ndodhet ne pallat ekzitues, i rikonstruktuar, 54 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2020
44.000,00 euro

21 DHJETORI

Pas shkolles Sabahudin Gabrani | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 25 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, vetem per djem të punësuar.

Botuar më 22/02/2020
15.000 leke

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1

FRESKU, rruga e dajtit | 70 M2 | 60.000 Euro

Apartamenti eshte i mobiluar extra, me arkitekt, punime cilesore, gipsi,, 70 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/02/2020
60.000,00 euro

RR. MYSLYM SHYRI

perballe Kafe Rio-s | 12 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1 dhome, 12 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re, E pershtatshme per banim ose zyra

Botuar më 22/02/2020
20.000 leke

RRUGA FORTUZI

Qender, mbas shkolles Jeronim De Rada | 34 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 34 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, i mobiluar tersisht me mobilim te ri, gjithashtu disponon: kondicioner, internet, depozite uji personale dhe vend parkimi

Botuar më 22/02/2020
30.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 80 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar super lukzoz, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 22/02/2020
20.000 leke/muaj

RRUGA "ALI DEMI",

PERBALL SHKOLLES "KUSHTRIMI LIRISE", prane Maternitetit Koco Glozheni, buze rruges kryesore | 54 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 54 M2, kati 2, gjendja: shume e mire, Personat e interesuar te kontaktojne pas ores 17.00 gjate javes. Pranohen vetem cifte familjare

Botuar më 22/02/2020
25.000 leke

UNAZA E RE

TEK ASTIRI | 72 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap.1+1, 72 M2, kati 8, me ashensor, i kompletuar

Botuar më 22/02/2020
25.000 leke

MYSLYM SHYRI

Tirane | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 me rrugen Myslym Shyri, eshte i mobiluar ne m enyre bashkohore, me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale,, 60 M2, 4 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 22/02/2020
320,00 euro/muaj
)