Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

DURRES ZONA E PLAZHIT 50METRA LARG PLAZHIT

TE PASTICERI PELIKANI | 50 M2 | 24.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 50m2 ne zonen e plazhit te rrota e kuqe, afer pasticeri pelikani, apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri, e mobiluar dhe me hipotek, 50 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
24.500,00 euro

21 DHJETORI

Mondial | 67 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 tek 21 Dhjetori.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 67m2 dhe përbëhet nga një dhomë ndenje dhe gatimi, një dhomë gjumi, një korridor, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti gjendet në katin VI të një ndërtimi te ri i pajisur me ashensor .Apartamenti është i arreduar me të gjitha pajisjet e nevojshme elektro-shtëpiake dhe kondicioner., 67 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 7 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re - Re one

Botuar më 23/06/2018
250,00 euro

RR. JORDAN MISJA

prane xhamise | 50 M2 | 16.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 6, bosh, k/bufe

Botuar më 23/06/2018
16.000 leke

RRUGA GRAMOZ PASHKO

Prane Fakultetit Ekonomik | 60 M2 | 19.000 Leke

Jap shtepi me qera 1+1 e kompletuar. Preferoj nje cift ose dy goca., 60 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
19.000 leke/muaj

RRUGA E DURRESIT

perball ish ambasades jugosllave | 70 M2 | 32.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 23/06/2018
32.000 leke/muaj

UNAZA E RE

Prane kompleksit molla, 100 metra nga karburant kastrati. | 75 M2 | 43.000 Euro

Shitet 1+1 me hipoteke, 75 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
43.000,00 euro

NAIM FRASHERI

mbrapa ambasades Greke | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 4 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, E mobiluar me 2 kondicioner, frigorifer, lavatrice, stofa elektrike me pianur (touch screen), dush the televizor.

Botuar më 23/06/2018
250,00 euro/muaj

RR. E KAVAJES

Qendra Condor | 70 M2 | 260 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar

Botuar më 23/06/2018
260,00 euro/muaj

VARRI I BAMIT

prane shkolles hasan prishtina | 54 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera ,shtepi 1+1 restauruar totalisht ,izolim termik kapot, e mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha facilitetet e nevojshme, 54 M2, kati 1, 1 banjo

Botuar më 23/06/2018
27.000 leke/muaj

“KOMUNA PARISIT”

prane Qendres Kristal, pallati i Big Market | 62 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 62 M2, 5 ambjente, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/06/2018
25.000 leke