Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

RRUGA 5 MAJI

200m nga qendra Concord | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 05/03/2021
20.000 leke

PERBALLE ME SPITALIN AMERIKAN 3

dhe fabrikes se birres | 65 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, kati 7 jo i fundit, me kushte bashkekohore, me ashensor. Preferohen familjare, i pershtatshem vetem cifte

Botuar më 05/03/2021
25.000 leke

RRUGA BARRIKADAVE,

PERBALL SHKOLLES "LIDHJA E PRIZRENIT", PAMJE NGA DIELLI | 55 M2 | 25.000 Leke

Jepen me qera 1+1, 55 M2, kati 5, i mobiluar, pallat 6 katesh. Preferohen vajza. E lire.

Botuar më 05/03/2021
25.000 leke

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E ASTIRIT AFER VILA L NE TIRANE (ID 4111242)

Ne Astir rreth 5-6 minuta nga Vila L | 66.8 M2 | 46.100 Euro

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.8m², kati 4, pallat i ri te vitit 2020, me ashensor, 1 tualet, me ballkon dhe shitet bosh., 66.8 M2, Property ID : 4111242 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
46.100,00 euro

RRUGA HASAN VOGLI

afer shkolles Marin Barleti Master | 25 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 05/03/2021
18.000 leke

APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE DELIJORGJIT NE TIRANE (ID 4119115)

Rr. Kavajes, prane Delijorgjit | 56.9 M2 | 51.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 56.9 m² me hipoteke, kati 2, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat,orientimi jug., 56.9 M2, Property ID : 4119115 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
51.000,00 euro

ASTIR

prane Viles L | 82 M2 | 54.000 Euro

Shitet Ap 1+1 mobiluar ne menyre bashkohore, ne pallat te ri te mireadministruar, me Hipoteke, 82 M2, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 05/03/2021
54.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES PRANE CONDOR CENTER (ID 4111238).

Ne rrugen e Kavajes prane Condor Center | 70 M2 | 73.000 Euro

Shitet apartament 1+1, siperfaqja 70 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3, ashensor, i mobiluar, korridor, tualet, kondicioner., 70 M2, Property ID : 4111238 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
73.000,00 euro

OKAZION!!! APARTAMENTE 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN JORDAN MISJA PRANE LAVAZHIT 313 NE TIRANE (ID 4111210)

Rr. Jordan Misja, prane Bulevardit te Ri | 76 M2 | 59.500 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, siperfaqe 76m² me Hipoteke, kati 6 me ashensor (jo i fundit), tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, orientimi Jug. Shitet pjeserisht i mobiluar, pallati nuk ka patur asnje demtim nga termeti., 76 M2, Property ID : 4111210 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
59.500,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA TEK SHESHI WILSON, PRANE POSTES NR 8 NE TIRANE (ID 4219189)

Tek Sheshi Wilson, prane postes Nr 8 | 55 M2 | 330 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, kati 4, ne pallat egzistues, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 55 m², 2 kondicionere, tualet, ballkon, orientim me diell., 55 M2, Property ID : 4219189 www.dreamalbania.al

Botuar më 05/03/2021
330,00 euro
)