Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

RR. “DURRESIT”,

perballe ish ambasades Jugosllave | 68 M2 | 32.000 Leke

1+1, 68 M2, kati 5, 1 ballkon, i mobiluar, Preferohen cifte ose te huaj

Botuar më 22/06/2018
32.000 leke

RR. "DON BOSKO"

LAPRAKE | 40 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
15.000 leke

21 DHJETORI

tek Fusha e Zeze prane Mozaikut | 55 M2 | 57.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
57.000,00 euro

RR."ARKITEKT SINANI"

50m larg Oslos | 36 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera Garsoniere, 36 M2, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
15.000 leke

PALLATI ME SHIGJETA

tek kompleksi Golden Park | 66.9 M2 | 43.500 Euro

Shitet 1+1, 66.9 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh

Botuar më 22/06/2018
43.500,00 euro

MES RRUGES "MYSLIM SHYRI" DHE RRUGES SE "KAVAJES"

prane shkolles "Faik Konica" | 104 M2 | 135.200 Euro

Shiten 2 apartamente fantastik!!! 1+1--ngjitur me njeri-tjetrin.Te rikonstruktuar dhe te mobiluar me kushte bashkohore.Kati i IV .60m2 dhe 44 m2(kjo e dhene me qera 350Euro/muaj)--dhome-kuzhine-tualet .Me dokumentacion te rregullt hipotekor.Kati i IV.E trajton vetem agjensia RE-AL,me adrese ne qend, 104 M2, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar - RE AL

Botuar më 22/06/2018
1.300,00 euro/m2

21 DHJETORI

KOMPLEKSI MAGNET | 74 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 74 M2, 1 banjo, ashensor, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
300,00 euro/muaj

TEK DREJTORIA E POLICISE TIRANE

Pallati Swarovski | 55 M2 | 300 Euro

Jap me qera apartament 1+1, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 22/06/2018
300,00 euro

PALLATI GRAND

mbrapa Tregur Elektrik | 102 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 2+1, kati V, me ashensor, 102 M2

Botuar më 22/06/2018
30.000 leke

SIPER QYTETIT STUDENTI, RRUGA BUDI

siper ish shkolles Flabina, lart karburantit Budi | 1 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 1 M2, i mobiluar

Botuar më 22/06/2018
18.000 leke/muaj