Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

RR. ARTAN LENJA

mbrap[a Inxhinierise se Ndertimit | 6 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 6 M2, i mobiluar, e pershtatshme per 1 djal student

Botuar më 20/02/2019
10.000 leke

AFER PROKURORISE SE RRETHIT

tek Brraka | 60 M2 | 250 Euro

Jepet me qera Ap 1+1 me mobilim te ri, ballkon, ashensor, wc me vaske, grrila, sonxhorno me kend, kati 7, 60 M2, Real Estate EUROPA / www.realestate-europa.al

Botuar më 20/02/2019
250,00 euro

RR. KONFERENCA E PEZES

afer Policise Bashkiake | 58 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
30.000 leke

21 DHJETORI

TEK RAJONI NR.2 | 63.3 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 63.3 M2, kati 4, 1 ballkon, i mobiluar, pallat ekzistues

Botuar më 20/02/2019
27.000 leke

TEK FRESKU

prane stacionit te fundit te porcelanit | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 4, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, totalisht I mobiluar super modern. Uji dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 20/02/2019
20.000 leke/muaj

TEK PAZARI I RI

rr. "Qemal Stafa" 123/A | 55 M2 | 280 Euro

Jepet me qera garsoniere ne shtepi private, 55 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/02/2019
280,00 euro

RR. "BARRIKADAVE",

perballe shkolles Sami Frasheri, | 64 M2 | 300 Euro

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 2, totalisht e mobiluar, arredim bashkor, ashensor.

Botuar më 20/02/2019
300,00 euro

TEK LIQENI THATE

shitet | 71 M2 | 64.000 Euro

1+1, me sip bruto, 71 M2, kati 3, ashensor, pjeserisht i mobiluar, pallat i 2014, me termoizolim. I veshur me pllaka. Orientim jug-lindje. Me hipoteke. Vetem Cash

Botuar më 20/02/2019
64.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU",

perballe shkolles 7 Marsi, | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, me hipoteke. E pershtatshme per banim ose biznes privat. (0699426528 i disponueshem vetem te Shtune dhe te Diele)

Botuar më 20/02/2019
55.000,00 euro

MBRAPA KISHES KATOLIKE

kerkohet | 56 M2 | 6.500 Leke

Nje vajze per ndarje qeraje, ap., 56 M2, shtepi private. Cmimi per secilen

Botuar më 20/02/2019
6.500 leke