Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "JORDAN MISJA",

200m poshte hipotekes | 80 M2 | 7.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Ndarje qeraje, Garsoniere & 1+1
Rr. "Jordan Misja",, 200m poshte hipotekes, 80 M2, 7.000 leke
Përshkrim

Kerkohen 2 djem per ndarje qeraje ne ap 1+1, 50m² dhe 2+1, 80 M2, hyrje e mobiluar dhe rregulluar.

7.000 leke/person

Botuar më 05/11/2019

Telefon
)