Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hotel Prestige | 67 M2 | 300 Euro

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organiz...

Botuar me 08/10/2018
300,00 euro/muaj

RR. FROSINA PLAKU

te 21 Dhjetori, kompleksi Magnet | 62 M2 | 52.700 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 15/10/2018
850,00 euro/m2

MBRAPA SPITALIT AMERIKAN 2,

ne pallat 5-katesh, | 103 M2 | 92.700 Euro

Shitet 1+1, 103 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 3 ballkone, i mobiluar, sistem ngrohje/ftohje, punime cilesore.

Botuar me 15/10/2018
900,00 euro/m2

KOPSHTI BOTANIK

Kopshti botanik | 80 M2 | 300 Euro

Tek Kopshti Botanik, jepet me Qira Apartament 1+1. Me nje siperfaqe 80 m2, ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambjenti organizohet nga salloni, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi: 300 Euro / muaj Per me shume informacion, apo nje vizite ne prone kontaktoni agjentin Elion: +355672049600, 80 M2, 33 ambjente, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar me 15/10/2018
300,00 euro/muaj

ALI DEMI

Raifaisen Bank | 52 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne zonen e Ali Demit. Ka një organizim shumë të mirë të brendshëm, me një dhomë ndenjieje dhe ngrënieje, një dhomë gjumi me dalje në ballkon dhe një tualet me dritare., 52 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar me 15/10/2018
40.000,00 euro

RR. MARGARITA TUTULANI

tek Tirana e re pas shkolles deshmoreve te lirise | 54 M2 | 57.000 Euro

Shitet ap 1+1, 54 M2, kati 1, totali i kateve 5, pallat i vjeter me tulla

Botuar me 15/10/2018
57.000,00 euro

DURRES

plazh | 65 M2 | 25.500 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, bosh, me hipoteke

Botuar me 15/10/2018
25.500,00 euro

YZBERISHT

tek karburanti Gega Oil | 80 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1, 80 M2, kati 3, pallat i ri, ashensor, pa hipoteke, pozicion me diell

Botuar me 15/10/2018
50.000,00 euro

NE REZIDENCEN KODRA E DIELLIT

ne nje pallat 4 katesh | 105 M2 | 94.500 Euro

Shitet 1+1 me mundesi adoptimi ne 2+1, 105 M2, me te gjitha ambientet e perbashketa, tualet, kati 4 I fundit, hipoteka ne proçes

Botuar me 15/10/2018
900,00 euro/m2

RRUGA "NDRE MJEDA"

perballe me kompleksin Kontakt | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, ashensor, i mobiluar, Preferohen vetem familjare.

Botuar me 15/10/2018
25.000 leke

LAPRAKE,

TE SPITALI AMERIKAN | 20 M2 | 11.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 20 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 15/10/2018
11.000 leke