Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

BLLOK

prane Sheshit willson | 59 M2 | 82.000 Euro

Bllok, prane Sheshit Willson, Shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 59 m² me Hipoteke, kati i 3 ne pallat egzistues. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner.Çmimi i shitjes 82000 Euro., 59 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
82.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE RRUGEN “MUHAMED GJOLLESHA” NE TIRANE (ID 4219115)

Rruga “Muhamed Gjollesha”, prane Vasil Shantos | 49 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 49 m², kati 3 i banimit, bosh, me parket, hyrje totalisht e rikonstruktuar, kondicionere, tualet., 49 M2, Property ID : 4219115 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA NE RRUGEN MUHAMET GJOLLESHA PRANE ABI BANK NE TIRANE (ID 4211593)

Ne rrugen Muhamet Gjollesha prane Abi Bank | 60 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar, siperfaqa 60 m², kati 5 (jo i fundit) ne nje pallat te ri pa ashensor, tualet me dritare, ballkon, kondicionier, dhe nje verande e perbashket per banoret e katit.Jepet vetem per cift., 60 M2, Property ID : 4211593 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
350,00 euro

RRUGA JORGJIA TRUJA,SHTEPIA NR 40, MBRAPA GODINES 24-25

Qyteti Studenti | 30 M2 | 15.000 Leke

Qyteti Studenti jepet me qera garsoniere (dhome +banjo)e mobiluar,ne katin e pare te nje vile 2 kateshe, e pershtatshme per 2 persona., 30 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
15.000 leke/muaj

LAGJIA VULLNETARI, OSE BANESA, ELBASAN

Banesat | 60 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet apartament 1+1, kati 3, 60m2, ne pallat egzistues.I sapo rikonstruktuar, duke filluar nga suvaja,instalime te reja elektrike dhe hidraulike, dyer e dritare duralumin, pllaka dhe hidrosanitare te reja, te cilesise bashkekohore. Cmimi 30 milion leke. Nr.cel. dhe Whatsapp. 0694623477., 60 M2, 1 banjo, bosh

Botuar më 13/04/2021
3.000.000 leke

RRETH RROTULLIMI I UNAZES SE RE

prane Kastratit | 66 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 66 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar

Botuar më 13/04/2021
25.000 leke

TEK FRESKU, RRUGA NACIONALE PER NE DAJT,

400m mbi restorant Freskun | 70 M2 | 20.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 3, i mobiluar, Hyrje totalisht e rregulluar. Jo kafshe shtepiake, jo agjensi

Botuar më 13/04/2021
20.000 leke

DURRES

ne lagjen Plazh , | 36 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera nje ndertes me Siperfaqe, 36 M2, Banesa eshte komode me kushte bashkohore , e mobiluar dhe funksionon shume mire, ndodhet prane kompleksit turistik “Florida

Botuar më 13/04/2021
10.000 leke

RRUGA "ALI RIZA KOLONJA" ,

rrugica që lidh fushën e aviacionit me pallatin e Sportit Asllan Rusi | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera një hyrje 1+1, 65 M2, Hyrja është kati i tretë , me sipërfaqe rreth 65m² , pa lagështirë dhe funksionon shume mire.

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke

ZYRË ME QIRA NË DON BOSKO PRANË VIZION + NË TIRANË (ID 4261093)

Don Bosko, afër Vizion +, buzë rrugës | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qira zyrë, në ndërtese të re me cilësi të lartë, sipërfaqe 70 m², bosh vetem me guzhine, 2 kondicionere, kati i dytë me ashensor, përbëhet nga 2 dhoma, korridori lidhës, garazhe poshtë ndërtesës extra, tualet, ballkon i madh, dollap i ri, mundësi reklamimi., 70 M2, Property ID : 4261093 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro
)