Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

PALLATET AGIMI

Te Kinema Agimi | 70 M2 | 33.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht ,ambjent komod lokacion perfekt pallat ekzistues i restauruar, 70 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
33.000 leke/muaj

BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 30 M2 | 59.000 Euro

Bllok, Rruga Sami Frasheri, Shitet Garsoniere, e mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 30 m², me Hipoteke, kati i 7 ne pallat te ri me ashensor. Garsonierja organizohet nga dhome ndenje-gjumi, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner, dhe i shtruar i gjithi me parket.Çmimi i shitjes 59000 Euro., 30 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
59.000,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK RR MINE PEZA

prane prokurorise | 60 M2 | 400 Euro

Me siperfaqe 60m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• Ne kushte shume te mira • kondisjonerCmimi : 400EUR + 1 muaj garanci ID MM 128, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
400,00 euro

DON BOSKO

Pallatet Arabi | 63 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne Don Bosko, pallatet Arabi!Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor.Ka ambjente komode, bashkekohore, me ndricim natyral.Apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte ne gjendje shume te mire, 63 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Per me shume informacione kontaktoni-Agjensi imobilare Real Home!

Botuar më 13/04/2021
250,00 euro/muaj

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA BILL KLINTON,

Kodra e Diellit | 70 M2 | 70.000 Euro

Me siperfaqe 70m2. Kati i 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.•1 dhom gjumi•1 tualet•1 ballkonOfrohet:• i mobiluar• ne kushte te mira • me hipotek• pallat i ri me ashensor• punime cilesore• pozicjon shum i mire gjeokrafikCmimi :70.000€ ID MM 129, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
70.000,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU", NR 5,

ne zone shume te mire | 40 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsoneire per banim ose zyre, kati II inje vile, sip, 40 M2, i mobiluar, jo agjensi.

Botuar më 13/04/2021
20.000 leke

PALLATET AGIMI

Te Kinema Agimi | 59 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament 1+1 i arreduar totalisht ,ambjent komod lokacion perfekt pallat ekzistues i restauruar, 59 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
30.000 leke/muaj

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1

tek Sheshi Willson | 45 M2 | 370 Euro

Me siperfaqe 45m2. Kati 3Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• Ne kushte shume te mira • kondisjoner• pamje nga rruga kryesoreCmimi : 370EUR + 1 muaj garanci ID MM 130, 45 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
370,00 euro

JEPET APARTAMENT ME QIRA 1+1 TEK DON BOSKO

prane vizion plus | 68 M2 | 300 Euro

Me siperfaqe 68m2. Kati 2Organizohet: •Salloni dhe guzhina jane organizuar se bashku.• 1 dhome gjumi • 1 tualet • 1 ballkonOfrohet:• i mobiluar • me pllaka• Ne kushte shume te mira • kondisjonerCmimi : 300EUR + 1 muaj garanci ID MM 131, 68 M2, 1 banjo

Botuar më 13/04/2021
300,00 euro

APARTAMENTE 2+1 NE SHITJE NE RRUGEN E KAVAJES, PRANE RAIFFAISEN BANK NE TIRANE (ID 4129130)

Rr. Kavajes, prane Raiffaisen Bank | 95.2 M2 | 93.000 Euro

Shitet Apartament 2+1, siperfaqe 95.2 m², kati 2, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, depo, ballkon, orientimi me diell.E pershtatshme dhe per ambjent biznesi si klinike, zyra, studio etj. Gjithashtu nje mundesi e mire investimi., 95.2 M2, Property ID : 4129130 www.dreamalbania.al

Botuar më 13/04/2021
93.000,00 euro
)