Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

KOMPLEKSI PANORAMA

Prane Hotel Prestige | 67 M2 | 300 Euro

Tek hipoteka, prane hotel Prestige, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti organiz...

Botuar me 08/10/2018
300,00 euro/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 82 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 82 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar me 17/10/2018
30.000 leke

DURRES, PLAZH

prane pistes Teuta | 70 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera ap. 1+1, 70 M2, kati 3, pamje nga deti, i kompletuar, me ashensor.

Botuar me 17/10/2018
12.000 leke

PRANE KOMISARIATIT NR.4

RRUGA VANGJEL CAPO | 44 M2 | 29.000 Euro

Shitet garsoniere. Mund te perdoret dhe per biznes. Me hipoteke., 44 M2, kati 1, bosh, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar me 17/10/2018
29.000,00 euro

GODINA E VIZION PLUS

rr. "Don Bosko", | 76 M2 | 76.000 Euro

Shitet 1+1 e modifikuar ne 2+1, 76 M2, kati 9, ashensor, dokumenta te rregullta, me hipoteke.

Botuar me 17/10/2018
1.000,00 euro/m2

GODINA E VIZION PLUS,

rr. "Don Bosko" | 76 M2 | 230 Euro

Jepet me qera 1+1 e modifikuar ne 2+1, 76 M2, kati 9, ashensor, bosh

Botuar me 17/10/2018
230,00 euro

KOMBINAT

mbrapa Kompleksit Busgi | 56 M2 | 35.000 Euro

Shitet 1+1, 56 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, Me hipoteke

Botuar me 17/10/2018
35.000,00 euro

DURRES,

tek rrota e kuqe, | 67 M2 | 14.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 67 M2, kati 3, i mobiluar

Botuar me 17/10/2018
14.000 leke

GJIRI I LALZIT, LURA 3

lura 3 | 60 M2 | 36.000 Euro

Super Okazion i limituar vetem per 3 dite per personat qe njohin rezidencen Lura 3, Gjiri i Lalzit...Shitet apartament 1+1 siperfaqe 60 m2 i ndodhur ne nje nga rezidencat me te mira dhe cilesore ne gjirin e lalzit.Apartamenti ka punime mjaft cilesore dhe te gjitha sistemet e fundit ne fushen e ndertimit.Shitet vetem per 600 euro/m2 i PADISKUTUESHEM DHE ME LIKUJDIM TOTAL ( nga 900 euro/m2 ), 60 M2, 1 ambjent, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re - REGER IMOBILIARE

Botuar me 17/10/2018
600,00 euro/m2

VASIL SHANTO

Prapa Diplomat 1 | 65 M2 | 350 Euro

Ne rrugen Sulejman Delvina, jepet me qira apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim, pallat egzistues. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne menyre shume bashkohore. Cmimi: 350 euro/muaj. Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian nr 0676088900., 65 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 17/10/2018
350,00 euro/muaj

RRUGA "ALI DEMI",

PRANE SPITALI CONTINENTAL, | 65 M2 | 18.000 Leke

Shitet 1+1, 65 M2, kati 2

Botuar me 17/10/2018
18.000 leke