Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "FERIT XHAJKO",

prane ish restorant Durresit, | 60 M2 | 250 Euro
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 4, i mobiluar, arredim bashkohor, ashensor, parkim, uje dhe drita 24h. Preferohen te huaj ose familjare

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rr. "Ferit Xhajko",, prane ish restorant Durresit,, 60 M2, 250 euro i padiskutueshem
I mobiluar, kati 4
250,00 euro

Botuar më 11/06/2018

Telefon