Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. FADIL RADA

tek ish ATSH sot Ministria e Mjedisit | 68 M2 | 1200 Euro
Përshkrim

Shitet shtepi 1+1 1 dhome gjumi kuzhine gatimi dhome pritje korridor ballkon e rikonstruktuar me cdo gje te re dhe e modifikuar ne 2+1, 68 M2, pozicioni i pershtatshem lindje jug perendim kati 5 me prespektive per te ngritur nje kat me lart ku jane kryer 50-60% te punimeve pa perfshire papfingon

Karakteristika
Prona te patundshme, Shitje, Garsoniere & 1+1
Rr. Fadil Rada, tek ish ATSH sot Ministria e Mjedisit, 68 M2, 1.200 euro
1.200,00 euro/m2

Botuar më 17/05/2018

Telefon