Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR."DON BOSKO"

(ESHEREF FRASHRI), | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1 me sip, 55 M2, kati 1, dokumenta te rregullta. Punime teper cilesore.

Botuar më 24/01/2019
45.000,00 euro

21 DHJETORI

20m mbrapa ish prefektures, anash komisariatit nr 2 | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, totalisht e mobiluar, 50 M2, kati 1, gjendja: e rikonstruktuar, pallat 2 katesh. Preferohet cift

Botuar më 16/02/2019
25.000 leke

FRESKU

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut në afërsi të "restorant Freskut". | 60 M2 | 160 Euro

Apartamenti është I pozicionuar në katin e 3 banim me sipërfaqe totale 60m2 . Apartamenti ka orientim jug-perëndim . Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • Dhomë gjumi •Tualet • Ballkon Detaje të tjera •Pjesërisht i mobiluar •I investuar • Ndërtim cilësor • Kubaturë e rregullt • Ndriçim natyral Për ta vizituar na kontaktoni !, 60 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
160,00 euro/muaj

RR. FROSINA PLAKU

afer hotel Mondial | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, hyrje e kompletuar. Preferohen te huaj ose familjare. Parapagim per 3-6 muaj.

Botuar më 16/02/2019
25.000 leke

LIQENI I THATE 1+1

Rruga Ullishtes | 65 M2 | 56.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 65 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
56.000,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

Rr. “Fortuzi” | 25 M2 | 200 Euro

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, e rikonstrutuar me kushte bashkohore, kati I, pallat i ri i vitit 2004

Botuar më 16/02/2019
200,00 euro

SIRI KODRA

Prane Unazes | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet apartament 1+1 shume prane unazes.Pallat i ri me termoziolim dhe izolim akustik.Mundesi e mire per investim.Aktualishtdhene me qera 300euro/muaj.Mund te shfrytezohet per banim ose per zyra, 60 M2, 3 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, gjendja: e re

Botuar më 16/02/2019
55.000,00 euro

RR.NAIM FRASHERI,

mbrapa Institutit e Sigurimeve shoqerore, pallati i Ministrise se Rendit | 70 M2 | 33.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
33.000 leke

RR. "ARKITEKT KASEMI",

nr.7, | 60 M2 | 8.000.000 Leke

Shitet 1+1, 60 M2, shtepi private, me hipoteke.

Botuar më 16/02/2019
8.000.000 leke

KOMPLEKSI ANA

Qytet Studenti | 40 M2 | 21.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 16/02/2019
21.000 leke

RRUGA E KAVAJES

Globe | 74 M2 | 65.000 Euro

Shitet 1+1 totalisht i mobiluar , Apartamenti pozicionohet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensore , Eshte i organizuar ne nje soxhorno te madhe te perbashket me gatimin dhe me dalje ne ballkone , 1 dhome gjumi dhe 1 tualet . Apartamenti ka punime shume ilesore dhe shitet i mobiluar . Per me shume informacion me kontaktoni, 74 M2, 4 ambjente, kati 9, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/02/2019
65.000,00 euro