Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLLOK

pranë LSI | 53 M2 | 95.500 Euro

• Open space. • Ballkon me pamje nga rruga • I investuar. • Sistem kondicioni...

Botuar më 15/02/2020
95.500,00 euro

LINZE,

perballe Lokal i Stafes, | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera apartamente 1+1 dhe 2+1, bosh, kate te ndryshme. sip.70 dhe, 100 M2, pa...

Botuar më 10/02/2020
20.000 leke

RR."BILL KLINTON" KOMUNA E PARISIT

siper unazes se madhe | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 18/02/2020
25.000 leke

NE ASTIR

shitet | 66 M2 | 53.000 Euro

Apartament 1+1+garazhd, 66 M2, + 15 m2 garazhdi, kati 2. Pallat i ri me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 18/02/2020
53.000,00 euro

SUPER OKAZION!!! NE BLLOK

shitet | 80 M2 | 80.000 Euro

Apartament 1+1, 80 M2, kati 5. Pallat i ri i vitit 2004 me hipoteke. Punime cilesore.

Botuar më 18/02/2020
80.000,00 euro

RR. ALI DEMI

pallati 255, ish Marka e Vjeter | 55 M2 | 4.500.000 Leke

Shitet 1+1, 55 M2, kati 1, i mobiluar, me hipoteke

Botuar më 18/02/2020
4.500.000 leke

RR. SIRI KODRA

tek ish Punishtja e Pastave | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 1, e pershtatshme per biznes

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke

21 DHJETORI

pas Hotel Mondial | 70 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 i mobiluar ne menyre bashkohore dhe cilesore, ne pallate ri,, 70 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 18/02/2020
300,00 euro/muaj

SIPER SHKOLLES CAJUPI

Perballe spitalit femijeve | 70 M2 | 52.000 Euro

1+1+1dhome te vogel per femij,pallat i ri, 70 M2, 5 ambjente, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, i mobiluar, gjendja: e re, me hipoteke, orientimi lindje perendim. Nuk jepet me kredi bankare, vetem me lek kesh

Botuar më 18/02/2020
52.000,00 euro

RR. 5 MAJI

Shkolla Tirana Jone | 55 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne pallat te Ri+21m² verande, 55 M2, 3 ambjente, kati 6, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Air Conditioned jepet me qera per nje vit minimumi

Botuar më 18/02/2020
30.000 leke/muaj

PLAZH DURRES, 50M NGA DETI

shkembi i Kavajes, kompleksi Xixa | 43 M2 | 25.000 Euro

Shitet garsoniere, 43 M2, kati 2, mobilim i ri

Botuar më 18/02/2020
25.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

TEK BOGDANET | 59 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 59 M2, kati 4, i mobiluar, me punime cilesore, mobilim i ri

Botuar më 18/02/2020
58.000,00 euro
)