Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. "E DIBRES",, mbas Viles Gold, 65 M2, 30.000 leke i padiskutueshem
Kati 4
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 4, pallat i ri, hyrje e arreduar dhe e mobiluar totalisht, te gjitha paisjet e reja, me kondicioner inverter, ballkon. JO AGJENSI!!

30.000 leke

Botuar më 17/10/2020

Telefon
)