Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KODRA E DIELLIT

Prane Market Aldi | 73 M2 | 60.000 Euro

Shitet Apartamenti 1+1, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri, 73 M2, 1 banjo, Or...

Botuar më 14/03/2019
60.000,00 euro

FRESKU

në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut” | 80 M2 | 40.000 Euro

Apartamenti ndodhet në zonën e Freskut, në rrugën e “Teleferikut”. Apartament...

Botuar më 11/03/2019
40.000,00 euro

TE SHKOLLA VASIL SHANTO

afer rruges Sulejman Delvina | 44 M2 | 2.024.000 Euro

Shitet garsoniere, 44 M2, 1 banjo, me hipoteke, pallat i ri i sapo perfunduar me cilesi te larte ndertimi, ashensor

Botuar më 19/03/2019
2.024.000,00 euro

RR. RRAPO HEKALI

Te Eleonora | 70 M2 | 55.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 e modifikuar në 2+1 pallat i ri, ashensor, i organizuar;dhomë gjumi + 1 dhomë ndenje- guzhine+ koridor+ tualet+ ballkon. Disponon certifikate pronesie . Orientim nga perendimi.Shitet vetem me kesh jo me kredi, 70 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta; Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 19/03/2019
55.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek ish Parku i Autobusave, prane GLOBE | 78 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera, 78 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/03/2019
30.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore

Botuar më 19/03/2019
20.000 leke/muaj

PRANE INXHINIERISE SE NDERTIMIT

kompleksi kontakt | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/03/2019
300,00 euro/muaj

TIRANE

TEK SPITALI NENE TEREZA | 30 M2 | 14.000 Leke

Jepet me gera garsoniere, 30 M2, gjendja: e mire

Botuar më 19/03/2019
14.000 leke

RR."MIHAL GRAMENO"

prane depos se ujit | 60 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar, termoizolim, uje selite 24h, ballkone, dritare dopio xham, parkim

Botuar më 19/03/2019
20.000 leke

RRUGA BAJRAM CURRI

tek stadiumi dinamo | 15 M2 | 27.000 Leke

Jepet me qera, 15 M2

Botuar më 19/03/2019
27.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 64 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 64 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Uji dhe drita 24 ore, mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 19/03/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA MISTO MAME

ish qyteti i nxenesve | 60 M2 | 200 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, oborr, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 19/03/2019
200 leke/muaj