Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 300 Euro
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me ballkon. jepet per te huaj ose familjarem, me kondicioner inverter. JO AGJENSI!!

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. "E DIBRES",, mbas Viles Gold, 65 M2, 300 euro
300,00 euro

Botuar më 23/06/2018

Telefon