Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. "E DIBRES",

mbas Viles Gold | 65 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, ne vile 4-kateshe, arredim dhe mobilim lux, te gjitha paisjet e reja, me ballkon. jepet per te huaj ose familjarem, me kondicioner inverter. JO AGJENSI!!

Botuar më 23/07/2018
35.000 leke

TEK RR. "JORDAN MISJA",

rruga Isuf Balta, | 40 M2 | 3.000.000 Leke

Shitet garsoniere, 40 M2, + verande, hyrje e rregulluar. Dokumenta ne proces legalizimi.

Botuar më 23/07/2018
3.000.000 leke

RR. “BARDHOK BIBA”

mbrapa shkolles Sami Frashri | 33 M2 | 38.000 Euro

Shitet garsoniere, 33 M2, kati II, me hipoteke, e kompletuar.

Botuar më 23/07/2018
3.800,00 euro

TEK SHESHI WILLSON,

shitet 1+1+aneks, | 75 M2 | 75.000 Euro

Ballkon, totalisht i rikostruktuar, pa ashensor, banjo e madhe me dritare (me vend me vehte per lavatriçe), sallon i madh, sip. ap, 75 M2, kati 4, dhome gjumi me ballkon me pamje nga sheshi, orjentim Jug-Veri, me hipoteke. Angjesisa imobilare RAM, rr. “Sulejman Delvina” 11, Posta nr.8 Tirane

Botuar më 23/07/2018
75.000,00 euro

RRUGA "GJON BUZUKU",

TE VILA GOLD, | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 23/07/2018
25.000 leke

OKAZION!!! SHKOZE, PRANE SHKOLLES ANDROKOLLI KOSTALLARI,

afer stacionit te autobusit, | 50 M2 | 3.500.000 Leke

Shitet 1+1, 50 M2, kati 1, ne pallat 3-katesh, e rikonstriktuar toalisht, hyrje me vehte. Mundesi parkimi per 1 makine. I pershtatshem dhe per biznes privat. Me hipoteke

Botuar më 23/07/2018
3.500.000 leke

RRUGA HODO BEG

Zona e Brrylit | 60 M2 | 24.000 Leke

Shtepi qe i ploteson te gjitha kushtet., 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 22/07/2018
24.000 leke/muaj

RRUGA PRENK JAKOVA

te konviktet | 50 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 22/07/2018
18.000 leke

ASTIR

Prane Artistit | 70 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1 ne kat te 4, i pamobiluar prane bar Artistit ne Astir, 70 M2, 1 ambjent, kati 4, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/07/2018
22.000 leke/muaj

RRUGA" HAXHI H. DALLIU" , PALL, 16/1, SHK, 1, APT, 6, TEK SHKOLLA"7 MARSI", BRENDA UNAZES SE VOGEL.

Shkolla " 7 Marsi" | 59 M2 | 62.900 Euro

Shitet Apartament 1+1 me ballkon. Pallat i vjeter., 59 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/07/2018
62.900,00 euro