Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEM

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

RR. "MUHAMET DELIU"

tek zona e Freskut, prane Thesarit te Shtetit | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 5, ashensor, i mobiluar

Botuar më 28/09/2021
20.000 leke

SHTEPI ME QERA RR. “ALI DEMI",

shkolla Kushtrimi Lirise | 57 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 57 M2, kati 3, bosh, me k/bufe, hyrje e rregulluar.

Botuar më 28/09/2021
22.000 leke

21 DHJETORI

21 Dhjetori | 80 M2 | 500 Euro

Jepet me qira apartament modern te 21 Dhjetori. Aprtamenti eshte i sapo mobiluar ne menyre bashkekohore. Organizohet nga nje dhome ndenje, ambienti i gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim.Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.Apartamenit lirohet ne date 20 tetor., 80 M2

Botuar më 28/09/2021
500,00 euro

ALI DEMI

Ali Demi | 67 M2 | 77.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 tek Ali Demi.Apartamenti ka siperfaqe neto 67 m2.Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi me vete, ballkon, tualet me dritare, kondicioner.Jepet pjeserisht i mobiluar, totalisht i rinovuar.Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor., 67 M2

Botuar më 28/09/2021
77.000,00 euro

KOPSHTI BOTANIK, PRANE XHAMISE

Kopshti Botanik, prane Xhamise | 85 M2 | 400 Euro

Japim me qera super apartament 1+1+garazhd, tek koshti botanik, prane Xhamise.Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe verande 20 m2.Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor ne nje rezidence te ndertuar ne vitin 2015.Totalisht i mobiluar dhe investuar.Super pamje te qytetit., 85 M2

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN TEFTA TASHKO KOCO PRANE PAZARIT TE RI NE TIRANE (ID 4119130)

Ne rrugen Tefta Tashko Koco prane Pazarit te Ri | 60 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 60 m²(pa siperfaqen e ballkonit), kati zero i ngritur rreth 2 metra nga toka ne nje pallat ekzistues, tualet, ballkon, i gjithi i rikonstruktuar dhe investuar, dyer, dritare te reja cilesore, parket, kondicioner., 60 M2, Property ID : 4119130 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
67.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA DON BOSKO

Prane me Bar kafe Artisi | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
27.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA DON BOSKO

Prane bar kafe artisti | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
27.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

tek kullat Hawai | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
30.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA QEMAL STAFA

Afer Shkolles se Kuqe | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1 per 2 persona, 35 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
25.000 leke/muaj
)