Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

LAGJIA ALI DEMI

tek fusha | 82 M2 | 70.000 Euro

Shitet 1+1, 82 M2, kati 5, ashensor, + garazh. Pallat i ri. Ndertim bashkekohor. Cmim...

Botuar më 18/06/2018
70.000,00 euro

QYTETI STUDENTI,

rr. “Gramoz Pashko”, ne vile 2 kateshe | 32 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsoniere (hyrje me vehte), 32 M2, kati 2, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 19/06/2018
13.000 leke

RR."THOMA KOXHAJ"

kompleksi Derveni, kulla 8, kombinat | 70.9 M2 | 5.000.000 Leke

Shitet 1+1, 70.9 M2, kati 3, me hipoteke, me ashensor, e mobiluar 5.500.000 Leke. Bosh

Botuar më 19/06/2018
5.000.000 leke

PAZARI I RI

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE GJIMNAZI ISMAIL QEMALI | 80 M2 | 35.000 Leke

I sapo mobiluar, 80 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/06/2018
35.000 leke

PRANE KOMISARIATIT NR.4

RRUGA VANGJEL CAPO | 44 M2 | 29.500 Euro

Gazoniere dhome, paradhome, banjo. nuk ka ballkon. kati pare faktik i nje pallati ekzistues me tulla silikate. Buze rruge lagjeje. Mund te perdoret dhe per biznes. Me hipoteke., 44 M2, kati 1, bosh, gjendja: e rikonstruktuar, Jo agjensi imobilare.

Botuar më 19/06/2018
29.500,00 euro

RRUGA ELBASANIT ,DEGA E THESARIT PALLATI LUGANO KATI 6

7 xhuxhat | 70 M2 | 300 Euro

1+1 lavatrice,kuzhine,frigorifer ,sallon ,krevat dopio., 70 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, depo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
300,00 euro/muaj

RR. VATH KORRESHI

150m nga Shk. Baletit | 50 M2 | 25.000 Leke

1+1, 50 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, 1+1 e mobiluar. E pershtatshme per cift ose 2 vajza.

Botuar më 19/06/2018
25.000 leke/muaj

RRUGA "BAJRAM CURRI"

prapa Medresese, prane Tregut Industrial | 61 M2 | 52.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, orientimi Lindje - Perendim

Botuar më 19/06/2018
52.000,00 euro

RRUGA DED GJON LULI

Sheshi Skenderbej, Muzeu Historik, Restorant Piazza | 40 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 40 M2, kati 7, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, depo, i mobiluar, Nuk ka ashensor. Me hipotekë

Botuar më 19/06/2018
58.000,00 euro

KOMPLEKSI DELIORGJI

SHITET APARTAMENT 1+1 TE KOMPLEKSI DELIORGJI | 77.70 M2 | 84.000 Euro

Me hipoteke, 77.70 M2, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
84.000,00 euro

RRUGA DON BOSKO

TEK XHAMIA | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 30 M2, 13000 leke dhe 1+1 bosh me sip 50 m²

Botuar më 18/06/2018
13.000 leke