Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "BARRIKADAVE",

prane ish kinema 17 Nentori dhe viles 135, ne pallat te ri | 60.7 M2 | 151750 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rr. "Barrikadave",, prane ish kinema 17 Nentori dhe viles 135, ne pallat te ri, 60.7 M2, 151.750 euro
Kati 8
Përshkrim

Shitet 1+1, 60.7 M2, kati 8, mbi dyqane, me ashensor, ballkon, me pamje nga rruga kryesore. Me hipoteke.

2.500,00 euro/m²

Botuar më 07/09/2019

Telefon