Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Prane pallateve te Arabit | 62 M2 | 49.000 Euro

Ne zonen e Don Boskos, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i ...

Botuar me 13/10/2018
49.000,00 euro

UNAZA E RE,

PERBALLE KARBURANT “KASTRATI”, | 66 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera ap.1+1, 66 M2, ashensor, 1 ballkon, i mobiluar teresisht, kati 3, me garazh dhe pult, preferohen familjare

Botuar me 20/10/2018
28.000 leke

RR. SHABAN BARDHOSHI

Kombinat | 52 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, kati 1, bosh, me Wifi

Botuar me 20/10/2018
13.000 leke

FRESKU

afer Qesarakes, pallati 50, hyrja 10 apartamenti 30 | 65 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
22.000 leke

RR. VIKTOR EFTIMIU

tek blloku Vasil shanto | 58 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar me 20/10/2018
25.000 leke

RR."JORDAN MISJA",

ne fillim rruge | 56 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1 ne nje shtepie private, 56 M2, kati 3, 1 banjo, i mobiluar, E pershtatshme per vajza

Botuar me 20/10/2018
20.000 leke/muaj

DREJTORIA E HIGJIENES

Drejtoria e higjienes | 75 M2 | 300 Euro

Tek Drejtoria E Higjenes, jepet me qira apartamenti 1+1 ne katin e pare te nje pallati te ri. Apartamenti organizohet si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, dhome gjumi, tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha lehtesirat e nevojshme per nje jete komode. Ka mundesi parkimi, 75 M2, 1 banjo, Kontakto tani Arsilden ne numrin +355675088801 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme. - Mei Realty

Botuar me 20/10/2018
300,00 euro/muaj

TEK LICEU

MBRAPA TVSH | 80 M2 | 400 Euro

JEPET ME QERA AP.1+1, 80 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Ne nje zone shum te mire te Tiranes.AGJENSI IMOBILIARE CHICAGO PA KOMISION

Botuar me 20/10/2018
400,00 euro

PRANE HIPOTEKES

hpoteka | 67 M2 | 250 Euro

Jepet me qira ap 1+1, 67 m2, kt 3, pjeserisht i mobiluar, pll i ri me ashensor, 67 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar me 20/10/2018
250,00 euro/muaj

RR.MYSLYM SHYRI

Perballe drejtorise se policise | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, E pershtatshme per studente dhe familjare

Botuar me 20/10/2018
20.000 leke/muaj

PRANE BULEVARDIT TE RI

EM100718-01 | 50.65 M2 | 51.000 Euro

Shitet apartament 1+1 prane Bulevardit te Ri, Rr.Jordan Misja. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te, ne nje kompleks te ri banimi te ndertuar vitin e fundit me punime mjaft cilesore. Ka siperfaqe 50.65 m2, me perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Eshte i pajisur me hipoteke te rregullt. Cmimi i favorshem., 50.65 M2, kati 4, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar me 20/10/2018
51.000,00 euro