Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

LAPRAKE TEK SHKOLLA ALEKS BUDA

Laprake tek shkolla Aleks Buda | 77 M2 | 49.000 Euro

Ne Tirane ne Laprake prane shkolles Aleks Buda SHITET apartament 1+1 me siperfaqe totale 77,6 m2. Apartamenti ndodhet ne pallat me ashensor dhe perbehet nga korridori, ambient gatim ngrenie ndenie, 1 tualet dhe 1 ballkon. Me Certifikate Pronesie.Cmimi 49.000 euro.Per cdo informacion kontaktoni neCel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmail.com, 77 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 17/11/2019
49.000,00 euro

TEK ISH BLLOKU,

prane kafe Roma | 48 M2 | 81.600 Euro

Shitet 1+1, sip. neto, 48 M2, kati 2, Ndertim i vitit 2000. Me çertifikate pronesie! Jo agjensi!

Botuar më 17/11/2019
81.600,00 euro

ZOGU I ZI

ZOGU I ZI | 62 M2 | 55.000 Euro

OKAZION!! APARTAMENT 1+1, 62m2, 55.000 EURO! Super organizim ambineti. Totalisht i mobiluar. Pallat i ri, me ashensor. ME HIPOTEKE!, 62 M2, 4 ambjente, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, tarrace, i mobiluar, gjendja: shume e mire, OKAZION! 62m2, 55.000 EURO ! ZOGU I ZI !

Botuar më 16/11/2019
55.000,00 euro

PRANE KOPESHTIT ZOOLOGJIK

prane Liqenit Artificial | 56 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 56 M2, i mobiluar, kati I

Botuar më 16/11/2019
250,00 euro

TEK FRESKU TE THESARI

afer shkolles dhe stacionit te porcelanit | 54 M2 | 32.000 Euro

Shitet 1+1, 54 M2, kati 6, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re, ne proces legalizimi

Botuar më 16/11/2019
32.000,00 euro

RRUGA HIM KOLLI, 1001, TIRANE

Mbrapa Kishes Katolike, ne Rrugen e Kavajes | 75 M2 | 400 Euro

Apartament 1+1, Ne afersi te Qendres dhe zones se Bllokut, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/11/2019
400,00 euro/muaj

EKSPOZITA

Prane Gjykates | 74 M2 | 300 Euro

Jepet Apartament 1+1 i arreduar totalisht pallat i ri kati 12 sip.74m2, 74 M2, 2 ambjente, kati 12, totali i kateve 13, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, I pershatshem dhe per 3 vajza

Botuar më 16/11/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA BESA,

PAS FRIGORIFERIT | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1+korridor+tualet, 40 M2, kati 1, i mobiluar, (shome gjumi) shtepi private, me oborr, e rrethuar me avlli, hyrje me vehte

Botuar më 16/11/2019
18.000 leke

RRUGA ARTAN LENJA

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT | 50 M2 | 6.000 Leke

Kerkohet nje djale per ndarje qeraje, 50 M2, i mobiluar

Botuar më 16/11/2019
6.000 leke/person

RRUGA E SARACEVE

PALL 46 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 3, ashensor, i mobiluar

Botuar më 16/11/2019
30.000 leke
)