Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

DURRËS

tek Mali i Robit, buzë detit | 66 M2 | 42.900 Euro

Shitet 1+1, 66 M2, kati i III banim, hyrje e rregulluar dhe e mobiluar, me hipoteke mund te kembehet me apartament ne Tirane brenda unazes se vogel

Botuar më 16/07/2018
650,00 euro/m2

QYTETI STUDENTI

Perball parukeri kristi | 35 M2 | 15.000 Leke

Garsoniere e kompletuar.me gjithcka te nevojshme edhe wifi, 35 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo

Botuar më 16/07/2018
15.000 leke/muaj

BULEVARDI ZOGU I PARE

Perballe Ministrise se Drejtesise | 25 M2 | 22.000 Leke

Garsonieri ndodhet ne nje zone te qete ne zemer te Tiranes.Interneti eshte i perfshire ne cmim., 25 M2, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
22.000 leke/muaj

TEK TREGU ELEKTRIK,

mbi kompleksin Grand | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, kati 1, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 16/07/2018
15.000 leke

SELITE

prane nenstacionit elektrik | 75 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera shtepi private 1+1, per familjare, 75 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, uje drita 24 ore,gjithashtu e pershtatshme per studente dhe familjare

Botuar më 16/07/2018
20.000 leke

VLORE

lagjia Skele sheshi Pavaresia | 70 M2 | 2.500 Leke

Jepet me qera ditore 1+1, 70 M2, kati 2, pallat i ri, hyrje e re e pabanuar e mbiluar plotesisht ne kushte bashkekohore, me te gjitha pajsjet e reja

Botuar më 16/07/2018
2.500 lekeÇmimi/ditë

RRUGA PRENG BIB DODA

PAS SHKOLLES "VASIL SHANTO" | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, i mobiluar, ambjent gatimi dhe ngrenie, sallon ndenje me kondicioner, 1 dhome gjumi, banje me dritare, me ballkon, kati V, ne pallat ekzistues 7 katesh. Preferohen familjare

Botuar më 16/07/2018
30.000 leke

KOMUNA E PARISIT

tek lulishtja | 65 M2 | 260 Euro

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 10, 1 banjo, totalisht e mobiluar ne menyre moderne

Botuar më 16/07/2018
260,00 euro/muaj

RR. “DON BOSKO”,

prane Vizion + | 58 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 58 M2, 1 banjo, dhome gjumi, soxhorno, kuzhine e vogel gatimi. Hyrje e mobiluar dhe rregulluar, kati VIII

Botuar më 16/07/2018
22.000 leke

UNAZA E RE

RRUGA MIKEL MARULI | 85 M2 | 42.500 Euro

Shitet 1+1, 85 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re

Botuar më 16/07/2018
500,00 euro/m2