Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK VIZON PLUS

Don Bosko | 70 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 1, 1 ballkon, i mobiluar, tereisht te reja, jo agjensi...

Botuar më 01/03/2021
26.000 leke

BUZE RRUGE TEK RESTORANT DURRESI

shitet | 57 M2 | 59.000 Euro

Apartament 1+1. Sip, 57 M2, kati 5. Pallat ekzistues me hipoteke. Apartament i sapo r...

Botuar më 26/02/2021
59.000,00 euro

OKAZION!! SHITET 1+1 TEK TEK SHKOLLA BASHKUAR,

ne pallat ekzistues | 63.3 M2 | 42.000 Euro

SHITET 1+1, 63.3 M2, kati 3, pjeserisht i mobiluar, hyrje e rregulluar. Me hipoteke. ...

Botuar më 25/02/2021
42.000,00 euro

RRUGA DIBRES

prane Medreses, brenda unaze | 59 M2 | 300 Euro

Jepet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, i mobiluar komplet, orientim me diell L-J-P, kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2 , Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor, dhome gjumi e madhe, tualet me dritare, ballkon,, 2 kondicioner, e sapo shtruar me parket, parkim rezidencial tek pallati, uje 24 Ore, jepet per afat te shkurter 2-3 muaj, 59 M2, ID: 119233

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

RRUGA DIBRES

Prane Medreses, brenda unaze | 59 M2 | 59.000 Euro

Shitet Ap 1+1 ne pallat Ekzistues, ( me Hipoteke), i Rikonstruktuar komplet, orientim me diell L-J-P, kati 4 ( jo i fundit ), sip 59 m2 , Apartamenti organizohet nga nje soxhorno per ndenje plus aneks gatimi, koridor, dhome gjumi e madhe, tualet me dritare, ballkon, shitet i pa mobiluar, 2 kondicioner, e sapo shtruar me parket cilesor AC4, parkim rezidencial tek pallati, uje 24 Ore, 59 M2, ID: 119233

Botuar më 03/03/2021
59.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE ZONEN E XHAMLLIKUT PRANE ROSMAN LALA, NE TIRANE (ID 4119113)

Ne zonen e Xhamllikut prane Rosman Lala | 50 M2 | 52.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i rikonstruktuar dhe mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 50 m², kati 4 (jo i fundit) ne nje pallat ekzistues me tulla te kuqe, tualet, ballkon., 50 M2, Property ID : 4119113 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
52.000,00 euro

APARTAMENTE 1+1 ME QERA NE BLLOK, PRANE SKY TOWER NE TIRANE (ID 4211576)

Ne Bllok, prane Sky Tower | 80 M2 | 400 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 80 m², kati 5 me ashensor, cdo dhome me kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell., 80 M2, Property ID : 4211576 www.dreamalbania.al

Botuar më 03/03/2021
400,00 euro

RRUGA E DURRESIT

Prane Ministrise Se Arsimit | 59 M2 | 72.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, e mobiluar, kati 3, siperfaqe 59 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 72000 €., 59 M2, ID:119259

Botuar më 03/03/2021
72.000,00 euro

KOMUNA PARISIT

prane rrethrrotullimit | 60 M2 | 300 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar, kati 8 me ashensor, siperfaqe 60 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, 60 M2, ID: 211584

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

PRANE SHKOLLLES HARRY FULTZ

Ne Unaze Buze Rruge | 53 M2 | 270 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 ne egzistues, i mobiluar, mobilim bashkohor, kati 4, siperfaqe 53 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner. Cmimi 270 €., 53 M2, ID: 219220

Botuar më 03/03/2021
270,00 euro/muaj

RRUGA DRITAN HOXHA

Prane Universitetit Zonja E Keshillit Te Mire | 70 M2 | 228 Euro

Jepet me Qera Apartament 1+1 pjese e nje Rezidence, i mobiluar, kati 2, siperfaqe 70 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. E pershtatshme per goca ose cift. Cmimi 228 €., 70 M2, ID:211590

Botuar më 03/03/2021
228,00 euro/muaj

SELVIA

Rruga e Dibres | 65 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne Selvia. Apartamenti eshte ne pallat te ri, 65 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensi imobilare

Botuar më 03/03/2021
300,00 euro/muaj

ASTIR

Prane Rotondos se Dyte Dhe Bar Kafe Terminali | 58.7 M2 | 49.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, pjeserisht i mobiluar , kati 3 me ashensor, siperfaqe 58.7 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 49000 €., 58.7 M2, ID:111426

Botuar më 03/03/2021
49.000,00 euro
)