Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. "5 MAJI"

tek tregu | 60 M2 | 30.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rr. "5 Maji", tek tregu, 60 M2, 30.000 leke
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, 60 M2, hyrje me vehte. kati I. 20.000 leke dhe 2+1, e kompletuar. Cmimi i ap.2+1

30.000 leke

Botuar më 11/10/2019

Telefon
)