Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane Big Market | 70 M2 | 400 Euro

Myslym Shyri, Jepet me Qira Apartament 1+1. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te...

Botuar më 07/04/2020
400,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

tek ish kinema dajti | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament super modern ne zone elitare. Apartamenti ka ndricim natyral...

Botuar më 07/04/2020
350,00 euro/muaj

RRUGA DIBRËS

Spitali Nen Tereza | 60 M2 | 25.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+1+Ballkon+Tualet Rruga Dibrës. Pranë Spitalit Nën Tereza, Apartamenti sipërfaqe 67m2, i mobiluar, kati parë banim, Pallat pa ashensor, Vetëm 60m nga stacioni i autobuzit. Pallat i mirëmbajtur pa ashensor Cmimi 25.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 72, 60 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/04/2020
25.000 leke/muaj

LAPRAKE

Mbas spitalit Ushtarak | 38 M2 | 14.000 Leke

Tiranë jepet me qira 1+Tualet, Gazioner në Laprakë. Pranë shinave të trenit Apartamenti sipërfaqe 38m2 , e mobiluar, kati përdhe i një Vile Private, mundësi parkimi. E përshtatshme për 1 person. Cmimi 14.000Lek/Muaji. Kontakt Origjinal Albania Real Estate Kodi 118, 38 M2, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 10/04/2020
14.000 leke/muaj

RR."SAMI FRASHERI"

prane Kinema Agimit | 70 M2 | 400 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar

Botuar më 09/04/2020
400,00 euro

BULEVARDI ZOGU I

afer Fakultetit te Shkencave te Natyres | 55 M2 | 350 Euro

Bulevardi Zogu I, pran Fakultetit te Shkencave te Natyres, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 8 me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet me dritare dhe korridor, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, 2 kondicioner, i gjithe me parket. Orientimi me Diell.Jepet me qera 350 Euro, 55 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
350,00 euro

JEPET ME QIRA APARTAMENTI 1+1 I MOBILUAR TE KOPESHTI ZOOLOGJIK

Rr. Eduart Mano, Kopeshti Zoologjik | 64 M2 | 300 Euro

Apartamenti organizohet nga nje sallon ndenje bashke me kuzhinen, nje dhome gjumi, koridor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje tualet me ajrim natyral dhe nje ballkon. Lokalizohet ne zone te banuar me fasilitete te shumta per jetese normale., 64 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 09/04/2020
300,00 euro/muaj

MYSLYM SHYRI

afer drejtorise se tatimeve | 60 M2 | 240 Euro

Myslym Shyri, prane Drejtorise se Tatimeve, jepet me qira Garsoniere,  siperfaqe 60 m2, kati 1, pallat i ri me ashensore, e mobiluar ne menyre bashkekohore, orientim me diell.Jepet me qera 240 Euro ne Muaj, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
240,00 euro

RRUGA HIM KOLLI

Ne afersi te Rruges Myslym Shyri | 75 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, 75 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, sallon ndenje, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 09/04/2020
450,00 euro/muaj

RRUGA FREDERIK SHIROKA

Rruga Frederik Shiroka | 63 M2 | 35.000 Leke

Rruga Frederik Shiroka, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 63 m2, kati 1 ne pallat i ri, apartamenti organizohet nga soxhorno, ambjent gatimi, dhome gjumi, tualet, ballkon, e gjitha me parket, bosh vetem me k/bufe. Orientimi me Diell.Jepet me qera 35 000 Leke ne muaj.Pronari do 6 muaj ne dore dhe mobilohet me te gjitha., 63 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
35.000 leke

ALI DEMI

afer Pirro Manit | 60 M2 | 32.000 Leke

Ali Demi, prane Pirro Manit, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 3, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell.Jepet me Qera 32 000 Leke ne muaj, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
32.000 leke

RRUGA MINE PEZA

Rruga Mine Peza | 65 M2 | 35.000 Leke

Rruga Mine Peza, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati 2 ne pallat egzistues, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, i mobiluar, kondicioner, orientim Jug.Jepet me Qera 35 000 Leke, 65 M2, 1 banjo

Botuar më 09/04/2020
35.000 leke
)