Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

YZBERISHT

Yzberisht | 55 M2 | 36.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sall...

Botuar më 13/12/2018
36.000,00 euro

RRUGA BUDI / STUDENTI,

100 mbi Q.Studenti, prane BigMarket | 25 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 25 M2, kati 1, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2018
15.000 leke/muaj

RRUGA HASAN VOGLI

mbrapa shkolles Marin Barleti Master | 45 M2 | 31.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 45 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/12/2018
31.000 leke

RRUGA E DURRESIT

tek ambasada kineze | 48 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera garsioniere, 48 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 15/12/2018
20.000 leke

KAMEZ

Prane shkolles ibrahim rugova | 69.12 M2 | 29.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 69.12 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire, buze rruge,me hipoteke

Botuar më 15/12/2018
29.000,00 euro

TEK ASTIRI,

rruga "Milto Sotir Gurra", prane ARC hotel | 75 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, kati 7, i mobiluar, Jepet per afat te gjate

Botuar më 15/12/2018
22.000 leke

RR. “NIKO AVRAMI”

mbrapa shkolles "Bajram Curri" | 64 M2 | 50.000 Euro

Shiten dy ap.2+1 (74m) dhe 1+1, 64 M2, kati II dhe II, me hipoteke, te kompleuar. Cmimi per 74m² eshte 70.000 Euro dhe 64m²

Botuar më 15/12/2018
50.000,00 euro

RR."MIHAL GRAMENO"

prane depos se ujit | 60 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, jepet bosh ose i kompletuar sipas deshires, termoizolim, uje selite 24h, ballkone, dritare dopio xham, parkim

Botuar më 14/12/2018
22.000 leke

KRYQEZIMI I RR. "HOXHA TAHSIM" ME BRRYLIN, NE PALLAT EKZISTUES 6-KATESH ,

buze rruge, | 115 M2 | 95.000 Euro

Shiten 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1, sip. totale, 115 M2, kati 5, totalisht e rregulluar, me hipoteke

Botuar më 14/12/2018
95.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

Prane spitalit Nene Terza | 90 M2 | 59.900 Euro

Shitet apartament 1+1 me hipoteke, orientimi jug-lindje. Agjensia REALinvest, Bulevardi Gjergj Fishta, sa kalon gjykaten e Rrethit., 90 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2018
59.900,00 euro

RR. "NASI PAVLLO",

ngjitur me ambasaden Amerikane | 78 M2 | 350 Euro

Jepet me qera 1+1, 78 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 14/12/2018
350,00 euro