Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “SAMI FRASHERI”,

MBI COLOSEUN, PRANE GJIMNAZIT "PETRONINI", | 85 M2 | 40.000 Leke
Përshkrim

Ne pallat te ri, shitet 1+1, 85 M2, kati 10, hyrje e mobiluar, arredim modern, me pamje nga Lindja dhe liqeni me gjelberim. Çmimi

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. “SAMI FRASHERI”,, MBI COLOSEUN, PRANE GJIMNAZIT "PETRONINI",, 85 M2, 40.000 leke i diskutueshem
Kati 10
40.000 leke

Botuar më 18/06/2018

Telefon