Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHITET, APARTAMENT 1+1, RRUGA E KOSOVARËVE, TIRANË

Rruga e Kosovarëve | 72 M2 | 81.000 Euro

Apartamenti ndodhet në Rrugën e Kosovarëve. Informacion mbi apartamentin: • Ndë...

Botuar më 19/08/2019
81.000,00 euro

RR. "JORDAN MISJA",

poshte kolegjit Turk, ne vile 3-kateshe | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepen me qera 2 hyrje 1+1, sip, 80 M2, 1 banjo, kati I dhe III, hyrje te mobiluara, preferohen çifte. Çmimi per secilin ap.

Botuar më 24/08/2019
20.000 leke

RR. “FORTUZI”,

jepet me qera 1+1 | 60 M2 | 30.000 Leke

I pershtatshem per 1-2 persona student ose cift, I kompletuar, 60 M2, kati IV. Jepet per kohe te gjate

Botuar më 24/08/2019
30.000 leke

SHKOZE

rruga Shote Galica | 60 M2 | 35.400 Euro

Shitet vile 5 kateshe, apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, siperfaqe nga, 60 M2, deri 119m², punime cilesore, pamje piktoreske, me parkim te hapur, me ballkone, hipoteke te rregullt. Telefononi ne viber tek numri grek ose tel. Çmimi

Botuar më 24/08/2019
35.400,00 euro

RR. PJETËR BUDI

tek qytet Studenti, mbi shkollën Flabina | 39 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 39 M2, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/08/2019
10.000 leke

TEK VARRI I BAMIT

tek ish tregu i fruta perimeve | 58 M2 | 48.000 Euro

Shitet 1+1, 58 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, me hipoteke, pallat me tulla

Botuar më 23/08/2019
48.000,00 euro

RRUGA PRENG JAKOVA

Pas konvikteve te ING se ndertimit | 60 M2 | 6.000 Leke

Kerkojme nje djale per ndarje qiraje, 60 M2, kati 3, 1 banjo

Botuar më 23/08/2019
6.000 leke/person

RRUGA "FUAT TOPTANI"

5 min fakulteti ekonomik | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, 1 banjo, vendparkim, i mobiluar, uje e drita me sahat, vetem per cift te punesuar/studente

Botuar më 23/08/2019
15.000 leke/muaj

RRUGA RRAPO HEKALI

tek supermarket Aldi | 50 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera apartament 1+1, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, kati i pare.

Botuar më 23/08/2019
25.000 leke/muaj

RR. PJETER BUDI

Qyteti Studenti, Residenca AnA | 62 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 62 M2, kati 2, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e re, Me Certifikate Pronesie. Ju lutem kontaktoni ne Viber ose Whatsapp

Botuar më 23/08/2019
58.000,00 euro

RR."NJAZI MEKA"

ne Allias | 65 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar

Botuar më 23/08/2019
18.000 leke