Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 19/11/2018
34.200,00 euro

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

UNAZA E RE

perballe hotel Roland | 60 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
25.000 leke

UNAZA E RE

perballe hotel Roland | 40 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 40 M2, kati 1, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
18.000 leke

SARANDE

Prane hotel Sarandes | 60 M2 | 55.000 Euro

Shitet ap 1+1 me pamje nga deti, 60 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 19/11/2018
55.000,00 euro

PRANE SPITALIT HYGEA

ne pallat te ri | 60 M2 | 33.000 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati 1, 1 banjo, banim, me dokumenta

Botuar më 19/11/2018
33.000,00 euro

RR. MUHAMET DELIU

tek Fresku, perballe Hipos | 55.5 M2 | 27.500 Euro

Shitet 1+1, 55.5 M2, kati 7, ashensor, kati i fundit me tarrace te shfrytezueshme, ne proces Hipotekimi

Botuar më 19/11/2018
27.500,00 euro

FUSHA E AVIACIONIT

ne fillim | 72 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje ndertim te ri dhe mjaft cilesore ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Apartamenti ka organizim te rregullt me dhomen e ndenjes me ballkon, ambjentin e gatimit me te gjitha paisjet elektroshtepiake funksionale, dhomen e gjumit dhe korridor., 72 M2, kati 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2018
250,00 euro

RR.IRFAN TOMINI

tek pallati me shigjeta perballe big market | 60 M2 | 45.000 Euro

Shitet ap 1+1, 60 M2, kati 5, 1 banjo, e kompletuar me te gjitha kushtet dhe me te gjitha punimet cilesore,pallat parafabrikat.

Botuar më 19/11/2018
45.000,00 euro

RR. “ALEKSANDER MOISIU”,

prane Inspektoriatit te Qarkullimit Rrugor, Kinostudio, | 50 M2 | 25.000 Leke

Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1 (dhome gjumi + soxhorno), 50 M2, per banim ose zyre. Hyrje e mobiluar.

Botuar më 19/11/2018
25.000 leke

STACIONI I TRENIT

Tirane | 75 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 ne nje ndertim te ri dhe mjaft cilesore ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, i pershtatshem per jete komode dhe te qete. Apartamenti ka organizim te rregullt me dhomen e ndenjes me ballkon, ambjentin e gatimit me te gjitha paisjet elektroshtepiake funksionale, dhomen e gjumit matrimoniale., 75 M2, kati 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 19/11/2018
300,00 euro

RR. "VIOLETA MANUSHI",

tek Kodra e Priftit, | 60 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, 1 banjo, korridor, me k/bufe, 15000 Leke dhe garsoniere

Botuar më 19/11/2018
10.000 leke