Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

STACIONI TRENI

Hipoteka Tiranës | 69 M2 | 74.000 Euro

Tiranë, pranë Stacioni Treni shitet Apartament 1+1 Kati2 sipërfaqe 69m2, Ndërtim...

Botuar më 21/11/2019
74,00 euro

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

LAPRAKE

Mbrapa kupoles | 64 M2 | 49.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje prej zonave me te preferuara per banim, ne nje pallat ekzistues.Ka nje siperfaqe totale prej 64 m2 e organizuar ne nje sallon ndenje, aneks gatimi, 1 dhome gjumi, 1 korridor te bollshem, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon.Ka nje orjentim nga jugu dhe ndodhet ne katin e 3-te.Apartamenti eshte i rikonstruktuar., 64 M2, 1 banjo - Desai Cela

Botuar më 21/11/2019
49.000,00 euro

RR. TRE VELLEZERIT KONDI

ne fund te rruges, prana Sanatoriumit | 100 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 100 M2, kati 3, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, dhe kati 1 me ndarje 2+1 (15000 leke)

Botuar më 21/11/2019
20.000 leke/muaj

ZOGU I ZI

Tirane | 78 M2 | 300 Euro

Tek Rruga Asim Vokshi prane instituti Harry T. Fultz jepet apartament me qira 1+1, kati i dyte . Orjentim Jug - Perendim. Hyrja e apartamentit eshte investuar me parket , i mobiluar mire me te gjitha paisjet elektroshtepiake funksionale., 78 M2, kati 2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re - REAL HOME

Botuar më 21/11/2019
300,00 euro/muaj

TEK TRESHI, PALLATI I PARE MBAS HEKURUDHES,

ne pallat te ri | 68 M2 | 37.400 Euro

Shitet 1+1, korridor, ballkon i madh, 68 M2, hyrje e pabanuar me pare. Me hipoteke.

Botuar më 21/11/2019
37.400,00 euro

RR. "HAXHI DALLIU"

perballe shkolles 7 Marsi | 61 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, kati 1, e pershtatshme per dyqan. Cmimi

Botuar më 21/11/2019
55.000,00 euro

RR. "5 MAJI"

prane Concord Center, tregu i madh | 68 M2 | 54.000 Euro

Shitet 1+1, 68 M2, 1 ballkon, me dokumenta, me hipoiteke te rregullt.

Botuar më 21/11/2019
54.000,00 euro

RR."LORD BAJRON", AFER SPITALIT USHTARAK

Ne krah te "Dhurimit te gjakut", Laprake | 35 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 35 M2, i mobiluar, kati I i nje shtepie private, e mobiluar me te gjiha kushtet, jepet per cift ose studenta

Botuar më 21/11/2019
15.000 leke

GJIMNAZI PETRONINI

Petronini | 71 M2 | 35.000 Leke

1+1 e pershtatshme ne 2+1 , shume e pershtatshme per zyra . Jepet me qera bosh , vetem kundrabufe ., 71 M2, kati 2, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 21/11/2019
35.000 leke/muaj

YZBERISHT

YZBERISHT, afer pasticeri Nela 6 | 73 M2 | 46.500 Euro

Shitet apartament 1+1 73m2 me hipoteke ne Yzberisht i arreduar 46500 Euro! 73m2 te organizuar ne nje sallon, nje ambient gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e trete banim dhe ka orientim lindje perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar.Per nje vizite ne prone kontaktoni Tean +355695562905, 73 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Info shtese, Agjensia Real Invest, Agjente Tea Agolli

Botuar më 21/11/2019
46.500,00 euro

RR. "5 MAJI",

100m nga Concord Center, rrugica e pare djathtas, Rruga Hamdi Sulcebek | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera ap 1+1, 80 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar me super lluks, jepet vetem per cifte me afat te gjate

Botuar më 21/11/2019
25.000 leke/muaj
)