Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

tek Bar Artisti | 64 M2 | 47.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 64 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 21/10/2019
47.000,00 euro

RRUGA E DIBRES

spitali Amerikan | 61 M2 | 46.000 Euro

Shitet 1+1, 61 M2, i mobiluar, kati 2 me hipoteke

Botuar më 23/10/2019
46.000,00 euro

RR. ISAM ALLA - MYSLYM SHYRI

me dalje nga Myslym Shyri | 65 M2 | 350 Euro

Jepet me qera a partament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka 1 sallon bashke me kuzhinen ne nje ambient te perbashket,1 dhome gjumi,1 korridor, 1 tualet dhe 1 ballkon., 65 M2, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/10/2019
350,00 euro/muaj

PRABE ZOGUT TE ZI DHE 21DHJETORI

te mozaiku dhe blloku i ambasadave | 62 M2 | 3.200 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzistues 5 katesh ne zonen mozaikut, apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe vjen me cmim okazion, 62 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, lirohet ne daten 30 tetor, mund ta shikoni dhe mund ta rezervoni dhe me perpara

Botuar më 23/10/2019
3.200 leke

UNAZA E RE

ASTIR,AFER BAR ARTISITI | 72 M2 | 49.000 Euro

Shitet 1+1, 72 M2, kati 7, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/10/2019
49.000,00 euro

MBRAPA AMBASADES AMERIKANE

Tek Drejtoria e Higjenes | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet apartament me qera mbrapa ambasades Amerikane . Apartamenti eshte I organizuar ne :1 dhome gjumi , sallon, tualet . Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues . Hyrjen e ka me vete . Ka oborr dhe nje verande te vogel. E vlefshme edhe per dy student . Cmimi :30 mije leke /muaj, 60 M2, 5 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, verande, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 23/10/2019
30.000 leke/muaj

RR. PANDI DARDHA

Laprakë, pallat parafabrikat | 100 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1 + (2 dhoma shtese), 100 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: shume e mire, korridor, 2 anekse, 2 bodrumi, me telefon. I përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti. Shitet për arsye ekonomike. Me hipoteke

Botuar më 23/10/2019
60.000,00 euro

NE QENDER TE TIRANES

mbrapa Galerise | 32 M2 | 180 Euro

Jepet me qera garsoniere, 32 M2, i mobiluar, me kushte moderne. Preferohen 2 studente vajza

Botuar më 23/10/2019
180,00 euro

LIQENI ARTIFICIAL

Rruga Peti | 86 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 86 M2, kati 5, totali i kateve 5, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 23/10/2019
300,00 euro/muaj

RR. ILIA DILO SHEPERI

tek tregu ushqimor, ne qytetin e nxenesve | 80 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 2, i mobiluar, pallat i ri

Botuar më 23/10/2019
22.000 leke/muaj

RR. "BARDHOK BIBA"

prane kinema 17 nentorit | 57 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 57 M2, kati II, e kompletuar.

Botuar më 23/10/2019
30.000 leke
)