Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. PETRONINI LUARASI

Te shkolla e Baletit | 62 M2 | 63.000 Euro

Apartament 1+1 i organizuar në: Dhomë dite dhe aneks gatimi bashkë, dhomë gjumi, 2 ballkone, koridor dhe tualet.Sipërfaqe 62 m2, kati i 2 në pallat 5 katësh me tulla silikate, i pozicionuar nga jug-lindja dhe perendimi. Apartamenti ka rikonstruksion total, shtruar me parket, kondicioner, shitet i mo, 62 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook,Insta: Reji's Properties, Cel: 0698444447 - Reji Real Estate

Botuar më 17/07/2018
63.000,00 euro

RR. “HALIT HAXHIJA”,

Babrru, | 60 M2 | 14.000 Leke

Ne shtepi private, jepet me qera 1+1, 60 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire, arredim total

Botuar më 17/07/2018
14.000 leke

TEK ZOGU ZI,

prane karburant Petroli, pa vajtur tek Kryqi Kuq | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, pjeserisht i mobiluar

Botuar më 17/07/2018
15.000 leke/muaj

ZOJA E KESHILLIT TE MIRE

midis pallatit te sportit | 20 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera garsionere, 20 M2, kati 1, i mobiluar, per vajza

Botuar më 17/07/2018
12.000 leke

RRUGA E KAVAJES, TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE

prane Condor Center, rruga Kongresi i Lushnjes, tek pallatet parafabrikate | 64 M2 | 55.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64 M2, kati 4, totali i kateve 5, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke dhe rivleresim

Botuar më 17/07/2018
55.000,00 euro

RR. DURRESIT,

perballe me Ministrine e Arsimit, | 60 M2 | 280 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, kati i 3 i banimit, i mobiluar ne menyre bashkohore, 2 tualete me dritare, 2 kondicioner, ballkon, i gjithe me parket, orientim me diell, 60 M2

Botuar më 17/07/2018
280,00 euro

RR. DIBRES,

prane kryqezimit te Selvise, | 70 M2 | 280 Euro

Jepet me qera Ap. 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar menyre bashkohore, kati 3 me ashensor, kondicioner, 2 ballkone, me orientim me diell, tualet., 70 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
280,00 euro

RR.FROSINA PLAKU, ISH PARKU I AUTOBUZAVE

Ngjitur me pallatin Shqiponje | 65 M2 | 27.000 Leke

1+1 plotesisht e mobiluar, 65 M2, 3 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Vetem per familjar

Botuar më 17/07/2018
27.000 leke/muaj

MYSLYM SHYRI,

afer Shkolles Arben Broci, | 70 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera Ap. 1+1 i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati pare i nje vile, hyrie ne vehte, me oborr, kondicioner, tualet,, 70 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
25.000 leke

DON BOSKO,

afer Vizion + | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera Ap. 1+1 pallat te Ri shume cilesore, i mobiluar ne menyre moderne, kati i 5, ballkon, tualet, lavanderi, 2 kondicioner., 80 M2, DREAM ALBANIA Real Estate

Botuar më 17/07/2018
300,00 euro