Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPI NE SHITJE - LIQENI I THATE

Rruga Hamdi Garunja | 65 M2 | 72.000 Euro

Shitet apartament 1+1+Bllk.Brenda nje kompleksi pallatesh me gjelberim dhe pamje rela...

Botuar më 07/10/2021
72.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - 21 DHJETORI

shkolla Sabaudin Gabrani | 45 M2 | 50.000 Euro

Shesim apartament 1+1 prane 21 Dhjetorit, pas shkolles Sabaudin Gabrani.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati ekzistues.Organizohet ne sallon ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, dhe tualet.Tarraca e izoluar.Orientim Lindje., 45 M2, kati 5, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace

Botuar më 27/10/2021
50.000,00 euro

APARTAMENTE NE SHITJE - QENDER

Galeria | 70 M2 | 85.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne Qender, tek Galeria.Apartamenti ka siperfaqe 70 m2, ne katin e 1 ne nje pallat ekzistues.Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe lehtesisht te aksesueshme .Apartamenti eshte i organizuar nga ambient ndjenje, ambient gatimi, dhome gjumi, 1 tualet.Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni., 70 M2, 1 banjo, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
85.000,00 euro

MALI I ROBIT

Hotel California | 72 M2 | 43.000 Euro

Tek Mali i Robit, prane Hotel California, shitet apartament 1+1, i perbere nga salloni me kuzhinen, dhome fjetje, 2 balljone tualet., 72 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
43.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Fresk | 69 M2 | 52.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar.Cmimi eshte 52000 euro., 69 M2

Botuar më 27/10/2021
52.000,00 euro

SHTEPI NE SHITJE - FRESK

Fresk | 69 M2 | 52.000 Euro

Shesim apartament 1+1 ne zonen e Freskut.Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri.Apartamenti eshte i mobiluar.Cmimi eshte 52000 euro., 69 M2

Botuar më 27/10/2021
52.000,00 euro

RRUGA MILO DUÇI

Mbrapa konvikteve te ING se ndertimit | 50 M2 | 10.000 Leke

Kerkojme nje djale per ndarje qiraje, 50 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 27/10/2021
10.000 leke

PAZARI I RI

Perballe me qendren e kurseve te gjuheve te huaja Abraham Linkoln | 40 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera garsoniere+ballkon vetem per vajza, e mobiluar, pallat i ri i vitit 2020. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit. Qeraja eshte 250 mije leke + 4 muaj parapagim. Apartamenti ndodhet prane pazarit te ri, perballe me qendren e kurseve te huaja Abraham Linkoln. Nuk bashkepunoj me agjenci., 40 M2, 1 banjo, ashensor, i mobiluar

Botuar më 27/10/2021
25.000 leke

KOMUNA E PARISIT

KOMUNA E PARISIT | 110 M2 | 400 Euro

JEPET APARTAMENT ME QERA~ 1 +1~ NJE TUALET~ NJE VERAND E MADHE ~ 110 M2~ KATI 6~ MOBILIM BASHKEKOHOR~ PALLAT I RI~ME ASHENSOR~ TE RRUGA KOMUNA E PARISIT ~ TE QENDRA KRISTALIT ~CMIMI 400 EUROKONTAKTONI 0676722221G400, 110 M2, 1 banjo

Botuar më 27/10/2021
400,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

pranë Maternitetit të Ri | 62 M2 | 62.000 Euro

Shitet apartament 1+1 pranë Maternitetit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 62 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është në proçes hipotekimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni., 62 M2, 2 ambjente, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 27/10/2021
62.000,00 euro

KOMPLEKS GARSONIERESH (10 NJESI) NE SHITJE NE ZONEN E RRUGES SE EBASANIT PRANE FAKULTETIT EKONOMIK (ID 4101018)

Ne Zonen e rruges se Ebasanit prane Fakultetit Ekonomik | 314.5 M2 | 550.000 Euro

Shitet Kompleks Garsonieresh (10 Njesi), Siperfaqe totale 314.5 m² me Hipoteke, Kati 3 nga Toka, me Hyrje Individuale, Organizohen ne menyre te rregullt , me Korridor shperndares Qendror, Jane ne fazen perfundimtare te punimeve me Materialet me te mira ne Treg (izolim termo-akustik). Shiten Bashke. Cmimi 550000 Euro., 314.5 M2, Property ID : 4101018 www.dreamalbania.al

Botuar më 27/10/2021
550.000,00 euro
)