Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

PRANE SHKOLLES SE BALETIT

Perballe me Minibashkine 1-2 | 76 M2 | 85.000 Euro

Shitet Apartament 1+1, 76 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent ...

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

GOLDEN PARK

Perballe Spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

Shitet Super Apartament 1+1,te Golden Park., 70 M2, kati 6, 1 banjo, ashensor, ambjen...

Botuar më 15/11/2019
51.000,00 euro

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Informacion mbi apartame...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

KOMBINAT

RR.BESIM BARDHOSHI | 40 M2 | 8.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 40 M2, kati 2

Botuar më 20/11/2019
8.000 leke

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 114 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartament 2 plus1, 114 M2, kati 2, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Totalisht I mobiluar modern, Uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 20/11/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

Prane karburant kastrati | 72 M2 | 330 Euro

Jepet me qera apartament 2 plus1, 72 M2, kati 4, 1 banjo, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, Totalisht I mobiluar super modern, Ka 3 kondicionere uji dhe drita 24 ore, tualeti eshte me dritare

Botuar më 20/11/2019
330,00 euro/muaj

RR. DON BOSKO

mbrapa spitalit ushtrak | 80 M2 | 300 Euro

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 4, i mobiluar

Botuar më 20/11/2019
300,00 euro

UNAZA E RE

tek Vero Caffe | 70 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, i mobiluar, preferohen 2 vajza studente

Botuar më 20/11/2019
20.000 leke

RRUGA MINE PEZA

prane prokuroris | 32 M2 | 32.000 Euro

Shitet gazonieria me siperfaqe 32 ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te tiranes ne rrugen Mine Peza vetem 100metra larg prokuroris, vetem 2 minuta larg unazes, 3 minuta larg zogut te zi, 5 minuta larg kafe Flores, 3 minuta larg rruges se DurresitApartamenti eshte eshte i shtruar me parket., 32 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re, i perdorshem per banim apo per sherbimen te tjera si zyra, investim i mire per qeradhenje

Botuar më 20/11/2019
32.000,00 euro

DURRES

prane Pistes Iliria (pista e madhe ne det), prane kompleksit Florida, tek ish kinemaja Verore | 40 M2 | 20.000 Euro

Shitet garsoniere, 40 M2, kati 3, totali i kateve 7, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 20/11/2019
20.000,00 euro

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 96 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 96 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Totalisht I mobiluar modern, uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.

Botuar më 20/11/2019
20.000 leke/muaj

TEK SPITALI

AMERIKAN | 30 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera nje dhome me aneks, 30 M2, kati 1, 1 banjo, i mobiluar, me panel diellor.

Botuar më 20/11/2019
13.000 leke

HIGJENA

Perball me Drejtorine E Higjenes | 70 M2 | 300 Euro

Jepet Apartament 1+1 i arreduar totalisht me te gjitha kushtet moderne i rikonstruktuar totalisht nga e para cdo gje e re, 70 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 20/11/2019
300,00 euro/muaj
)