Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “5 MAJI”, 5MIN POSHTE QENDRES CONCORD

tek rruga "Luçie Miloti", ne nje zone shume te mire | 70 M2 | 25.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
Rr. “5 Maji”, 5min poshte qendres Concord, tek rruga "Luçie Miloti", ne nje zone shume te mire, 70 M2, 25.000 leke
Bosh, kati 1
Përshkrim

Jepet me qera 1+1, sip. rreth, 70 M2, kati 1, bosh, kuzhina e kompletuar me elektroshtepiake, hyrje e shtruar me parket, punime moderne. Jepet me qera dhe ap. 2+1 me cmim te arsyeshem. Jepet vetem per familjare. (jo Agjensi).

25.000 leke

Botuar më 22/07/2019

Telefon