Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. “5 MAJI”,

prane shkolles Tirana Jone, | 80 M2 | 20.000 Leke
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Garsoniere & 1+1
RR. “5 MAJI”,, prane shkolles Tirana Jone,, 80 M2, 20.000 leke
I mobiluar
Përshkrim

Jepet me qera 1+1 shtepi private, 80 M2, i mobiluar, Kati I dhe II. Secila

20.000 leke

Botuar më 14/08/2019

Telefon