Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

QYTETI I NXENESVE

perballe spitalit Amerikan 3 | 70 M2 | 51.000 Euro

1+1 i organizuar shume mire dhe me hapsira komode, super cilesi ndertimi., 70 M2, kat...

Botuar më 07/11/2019
51.000,00 euro

TE BRRYLI

prane Maternitetit te ri | 59.2 M2 | 49.000 Euro

Shitet apartament 1+1 (adoptuar ne 2+1 ) . Ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi ekzistues .Ne apartament jane kryer punime shtese per rinovimin e instalimeve elektrike dhe hidraulike, 59.2 M2, Dokumentacion te rregullt hipotekor.

Botuar më 15/11/2019
49.000,00 euro

RR. “FROSINA PLAKU,

tek kompleksi Kontakt, | 70 M2 | 320 Euro

Jepet me qera 1+1, 70 M2, kati 9, i mobiluar, arredim bashkohor, ndertim teper cilesor.

Botuar më 15/11/2019
320,00 euro

RR. KAVAJES

21 Dhjetori | 63 M2 | 85.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 63 M2, ashensor, i mobiluar, me kushte bashkohore

Botuar më 15/11/2019
85.000,00 euro

LAPRAKE

Prane "Spitalit Ushtarak" | 60 M2 | 18.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, totali i kateve 3, i mobiluar, gjendja: e mire, e pershtatshme per 1-2 vajza

Botuar më 15/11/2019
18.000 leke/muaj

RRUGA PANORAMA

ndermjet Kompleksi Panorama dhe Rruga Jordan Misja | 65 M2 | 370 Euro

Apartament 1 plus 1, nderim.2019, mobiluar modern gjithcka e re dhe cilesore. siperfaqe e brendshme 65 m2., 65 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, Jeper me.Qira per te pakten 1 vit me kontrate noteriale.

Botuar më 15/11/2019
370,00 euro/muaj

PALLATET CABEJ

Perball 7777 | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire, jepet me qera per arsye emigrimi

Botuar më 15/11/2019
20.000 leke/muaj

RR. RIZA CEROVA

Prane Shkolles se Kuqe | 81.7 M2 | 98.000 Euro

Ambjenti 81.7 m2, kati 6, totali kateve 7, 1 banjo, ambjent gatimi i vecante, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, ballkon, i mobiluar, gjendja shume e mire., 81.7 M2

Botuar më 15/11/2019
98.000,00 euro

TEK SHKOLLA E KUQE

Prane shkolles se kuqe | 60 M2 | 300 Euro

Jepet apartamenti me qera 1+1, i mobiluar. Pallat i ri i mireadministruar., 60 M2, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 15/11/2019
300,00 euro

RR. “MIHAL GRAMENO”, SIPER TREGUT ELEKTRIK,

ne nje pozicion shume te mire | 72.5 M2 | 55.000 Euro

Ne pallat te ri 3-katesh (me 6 familje), shitet 1+1 45m² + ballkon 27.5m², sip. totale, 72.5 M2, totalisht e mobiluar, kati III banim. Me hipoteke.

Botuar më 15/11/2019
55.000,00 euro

RRUGA E DIBRES, NE ZONEN PRANE FAKULTETIT TE MJEKESISE,

ne nje nga zonat qe ofron facilitete te shumta si: spitale, shkolla, kopshte, çerdhe, etj | 68 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 68 M2, me planimetri te rregullt, organizohet ne: sallon ndenje plot drite, dhome gjumi, tualet, ballkon. Orientimi Lindje-Perendim (mundeson drite natyrale gjate gjithe dites).

Botuar më 15/11/2019
55.000,00 euro
)