Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RR. ‘"ALEKSANDER MOISIU”,

perballe Kinostudios | 62 M2 | 60000 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Ne shitje, Garsoniere & 1+1
Rr. ‘"Aleksander Moisiu”,, perballe Kinostudios, 62 M2, 60.000 euro i diskutueshem
Kati 1
Përshkrim

Shitet 1+1, 62 M2, kati 1, shume i pershtatshem dhe per biznese te ndryshme private. Me hipoteke, çertifikate pronesie.

60.000,00 euro

Botuar më 18/05/2019

Telefon