Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER APARTAMENT NE SHITJE! SHKOLLA E KUQE

shitet | 68 M2 | 85.000 Euro

1+1. Sip, 68 M2, Kati 2. Pallat i vitit 2021. Ne perfundim te punimeve. Ndertim shume...

Botuar më 09/04/2021
85.000,00 euro

RRUGA ALBANOPOLI

Don Bosko | 90 M2 | 72.000 Euro

Shitet 1+1, 90 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 13/04/2021
72.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Rruges Ndre Mjeda Afer Concord Center | 56 M2 | 51.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues, me Hopotek, bosh i pa mobiluar, kati 2 , siperfaqe 56 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 51000 €., 56 M2, ID:119260

Botuar më 13/04/2021
51.000,00 euro

APARTAMENT 1+1 ME QERA, PRANE RTSH

Jepet me qera apartament 1+1 prane ambasador 1. | 70 M2 | 580 Euro

I mobiluar ne menyre moderne, investim i ri., 70 M2, kati 7, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 13/04/2021
580,00 euro/muaj

NE ZONEN E ZOGUT TE ZI

Prane Harry Fultz | 58 M2 | 65.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipotek, bosh i pa mobiluar, kati 3, siperfaqe 58 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet me parket. Cmimi 65000 €., 58 M2, ID:119263

Botuar më 13/04/2021
65.000,00 euro

LAPRAK

Prane Rruges Pandi Dardha | 66.8 M2 | 52.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 (i rikonstruktuar) ne pallat egzistues me Hipoteke, e mobiluar, kati 3, siperfaqe 66.8 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim me vete, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 52000 €., 66.8 M2, ID:119262

Botuar më 13/04/2021
52.000,00 euro

NE LAPRAKE

Prane Rruges Lord Bajron | 65 M2 | 63.000 Euro

Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar,mobilim bashkohor, kati 3 me ashensor, siperfaqe 65 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon. Cmimi 63000 €, 65 M2, ID:111428

Botuar më 13/04/2021
63.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Njesise Bashkiake Nr.7 | 66 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, mobilim bashkohor dhe modern , kati 8 me ashensor, siperfaqe 66 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 78000 €., 66 M2, ID:111425

Botuar më 13/04/2021
78.000,00 euro

NE RRUGEN KRYESORE TE KOMBINATIT

Prane Alfa Bank | 50 M2 | 40.000 Euro

Shitet GARSONIERE ne pallat te Ri i sapo perfunduar, me Kontrate Porosie, bosh i pa mobiluar , kati 3 me ashensor, siperfaqe 50 M2, Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome te madhe e cila mund te adaptohet edhe ne nje dhome tjeter per tu bere 1+1 ,tualete, ballkon. Cmimi 40000 €., 50 M2, ID:101130

Botuar më 13/04/2021
40.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Prane Njesise Bashkiake Nr.7 | 66 M2 | 78.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ne pallat te Ri, me Hipoteke, me dokumenta te rregullta, mobiluar, mobilim bashkohor dhe modern , kati 8 me ashensor, siperfaqe 66 M2, Apartamenti eshte i organizuar me soxhorno per ndenje dhe gatim, koridor qe lidh te gjitha ambientet, dhome gjumi, tualet, ballkon, eshte e shtruar me parket, kondicioner. Cmimi 78000 €., 66 M2, ID:111425

Botuar më 13/04/2021
78.000,00 euro

BLLOK

Rruga Sami Frasheri | 68 M2 | 136.000 Euro

Bllok, Rruga Sami Frasheri, Shitet apartament 1+1, i mobiluar, siperfaqe 68 m² me Hipoteke, kati i 2 ne pallat te ri me ashensor. Apartamenti organizohet nga korridor lidhes, dhome gjumi, sallon ndenje, ambient gatimi, tualet, ballkon, kondicioner.Çmimi i shitjes 136000 Euro., 68 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 13/04/2021
136.000,00 euro
)