Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RRUGA TISH DAHIA, KOMPLEKSI KIKA 2,

Komuna e Parisit | 60 M2 | 450 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, ambient komod dhe modern. Me 4 ambjente, sallon me anek...

Botuar më 05/12/2019
450,00 euro/muaj

YZBERISHT

Rruga "3 Deshmoret" | 78.6 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament 1+1, 78.6 M2, kati 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon nde...

Botuar më 05/12/2019
44.000,00 euro

SUPER OKAZION!!!

UNAZA E RE | 71.5 M2 | 53.625 Euro

Shitet Super Apartament 1+1 tek Kompleksi SIMA COM i cili disponon standarte te larta...

Botuar më 03/12/2019
53.625,00 euro

SUPER OKAZION!!!

Harry Fultz | 67.7 M2 | 80.000 Euro

Tek Harry Fultz shitet Super Apartament 1+1ne nje kompleks te ri Me Ndertime Super Ci...

Botuar më 03/12/2019
80.000,00 euro

RR. “KOMUNA PARISIT”,

(rr. "Medar Shtylla"), nr. 3, tek Lulishtja, ne godine 6-kateshe | 35 M2 | 12.000 Leke

Jepen me qera dhoma vetem per vajza, sip. e seciles dhome, 35 M2, te kompletuara dhe te pershtatshme per 2 deri ne 3 persona. Arrredim teper komod, kuzhine me vehte, paisje elektroshtepiake, tualet secila dhome. Çmimi per secilen vajze

Botuar më 08/12/2019
12.000 leke/person

RRUGA DON BOSKO, PALL ALFA

Afer Vizion Plus | 50 M2 | 23.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, 2 ambjente, kati 5, totali i kateve 7, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2019
23.000 leke/muaj

TEK FRESKU

Prane stacionit te fundit te porcelanit | 84 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 84 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Totalisht I mobiluar uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit

Botuar më 07/12/2019
20.000 leke/muaj

RRUGA E ELBASANIT

ngjitur me ambasaden amerikane | 87 M2 | 109.000 Euro

Shitet Apartament 1+1. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te Tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire, me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe sheshi nen Tereza, apartamenti eshte i organizuar ne nje menyre shume te mire per banim por edhe per biznese. Ndodhet ne nje nder zonat me te sigurta dhe me te pastra midis ambasades, 87 M2, 2 ambjente, kati 6, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 07/12/2019
109.000,00 euro

RR."IRFAN TOMINI"

tek Pallati me Shigjeta | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, i mobiluar, preferohen familjare

Botuar më 07/12/2019
30.000 leke

FRESKU

Fresku | 78 M2 | 40.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Ramazan Gaxherri. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqa e apartamentit: 78.2 m2 • Kati i 3 banim • Orientim jug-lindje • Në proces hipotekimi Apartamenti disponon: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Cilësime të tjera: • Në ndërtim e sipër • Bosh • Me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni!, 78 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2019
40.000,00 euro

RR. GJERGJ LEGISI

Laprake | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 07/12/2019
15.000 leke

RR. JORDAN MISJA

ne Kryqezim me Rr. Filip Jano | 75 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 75 M2, i mobiluar

Botuar më 07/12/2019
25.000 leke

RRUGA ''PAL ENGJELLI''

Lagja ''Ali Demi'' | 47 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 47 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, tarrace, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 07/12/2019
17.000 leke/muaj

TEK 21 DHJETORI RRUGA SULEJMAN PITARKA 81M2

Prane kafe Mulliri i Vjeter vetem 50m larg | 81 M2 | 98.000 Euro

Shitet 1+1, 81 M2, 6 ambjente, kati 3, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 07/12/2019
98.000,00 euro
)