Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZA E RE

tek Bar Artisti | 64 M2 | 47.500 Euro

Shitet Apartament 1+1, 64 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 21/10/2019
47.500,00 euro

OKAZION! RRUGA PANDI DARDHA

GODINA 64, HYRJA 2, APARTAMENTI 18 | 65 M2 | 55.000 Euro

Shitet 1+1, 65 M2, kati 3, bosh, gjendja: shume e mire, me hipotek te rreegullt. Shitet per arsye emigracioni.

Botuar më 23/10/2019
55.000,00 euro

JEPET ME QERA 1+1

Ndertim i ri | 70 M2 | 350 Euro

70 M2, 5 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, tarrace, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 22/10/2019
350,00 euro

RRUGA "THOMA KOXHAJ",

Kompleksi Derveni | 72 M2 | 41.000 Euro

Shitet 1+1, 72 m2, kati 7. Pallat i ri 2012, me hipoteke, me ashensore, apartament i pa perdorur, ndricim shkalle natyral.Orjentimi Lindje - Perendim me ndricim te bollshem. E shet pronari i apartamentit, Pa kredi Blerje, 72 M2

Botuar më 22/10/2019
41.000,00 euro

RR. E ELBASANIT

Te 7 xhuxhat | 150 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament modeern me verande spacioze, kati i, 150 M2, 3 ambjente, kati 5, totali i kateve 11, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji, Adresa:Rr. Myslym Shyri 100m ng aunaza, Facebook, Insta: Reji's Properties

Botuar më 22/10/2019
350,00 euro/muaj

RR. PETRONINI LUARASI

Te Tregu elektrik | 64 M2 | 55.000 Euro

Apartamenti disponon hipoteke dhe ndodhet ne pallat ekzistues 5 katesh. Orientim nga jug-perendimi, 64 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, pjeserisht i mobiluar, gjendja: e mire, Agjensia Reji, Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji's Properties

Botuar më 22/10/2019
55.000,00 euro

RRUGA NIKO AVRAMI

Rruga Niko Avrami | 58 M2 | 103.000 Euro

Shitet apartament 1+1 + dyqan Sip 58m² apartamenti dhe 35m² dyqani, 58 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/10/2019
103.000,00 euro

RR. IRFAN TOMINI

Pas karburant Kastratit | 63 M2 | 46.000 Euro

Shitet apartament 1+1, parafabrikat I rikonstruktuar totalisht me punime extra dhe mobiluar. Me hipoteke, 63 M2, 3 ambjente, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, gjendja: shume e mire, Agjensia Reji. Adresa: Rr. Myslym Shyri 100m nga unaza, Facebook, Insta: Reji’s Properties

Botuar më 22/10/2019
46.000,00 euro

TEK OXHAKU

PRANE XHAMISE XHURA | 55 M2 | 45.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 3, bosh, pallat me tulla, me depozite, me pamje nga Dielli, hyrje e rregulluar ne menyre bashkohore, me hipoteke

Botuar më 22/10/2019
45.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES, TEK ISH PARKU I AUTOBUZAVE, NE NJE ZONE MJAFT TE MIRE DHE PRANE RRUGES KRYESORE

prane Condor Center, rruga Kongresi i Lushnjes, tek pallatet parafabrikate | 64 M2 | 50.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64 M2, kati 4, totali i kateve 5, gjendja: per t'u rikonstruktuar, Me hipoteke dhe rivleresim. Nuk bashkepunoj me agjensi

Botuar më 22/10/2019
50.000,00 euro

PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

jepet | 35 M2 | 14.000 Leke

Me qera garsoniere, 35 M2, kati 3, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, jepet per dy vajza studente

Botuar më 22/10/2019
14.000 leke
)