Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

RR. “5 MAJI”,

ne krah te Concord Center | 51 M2 | 43.350 Euro

Ne ndertim te ri (pallat i vogel me punime teper cilesore me 8 apartamente) shitet 1+...

Botuar më 14/12/2019
43.350,00 euro

BULEVARDI BAJRAM CURRI

rruga Irfan Tomini, kompleksi "Joni dhe Bruci" | 65 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 65 M2, kati 6, ashensor, i mobiluar

Botuar më 16/12/2019
30.000 leke

RR. "TODI SHKURTI",

mbi tregun elektrik | 30 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera garsoniere, 30 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e mire, Preferohet cift

Botuar më 16/12/2019
15.000 leke/muaj

DURRES, LAGJIA 18

rr. "A. Goga" | 58 M2 | 3.100.000 Leke

Shitet ap 1+1, pallat parafabrikat, 58 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, Pallat parafabrikat, kushte bashkohore, i rregulluar

Botuar më 16/12/2019
3.100.000 leke

21 DHJETORI

prane parkut te autobuseve | 69 M2 | 300 Euro

Jepet me qera apartament 1+1, pallat i ri, i mobiluar shume mire me kushte bashkohore, 69 M2, kati 4, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/12/2019
300,00 euro/muaj

RRUGA E KAVAJES

mbrapa policies bashkiake | 74 M2 | 60.000 Euro

Shitet 1+1, 74 M2, kati 3, ashensor, dokumenta te rregullta.

Botuar më 16/12/2019
60.000,00 euro

RRUGA FORTUZI

Bulevardi Zogu I | 70 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qira apartament 1+1 i mobiluar ., 70 M2, kati 2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 16/12/2019
35.000 leke

RRUGA MINE PEZA

prane prokuroris | 32 M2 | 32.000 Euro

Shitet gazonieria me siperfaqe 32 ne katin e pare te nje pallati ekzistues 5 katesh ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara te tiranes ne rrugen Mine Peza vetem 100metra larg prokuroris, vetem 2 minuta larg unazes, 3 minuta larg zogut te zi, 5 minuta larg kafe Flores, 3 minuta larg rruges se DurresitApartamenti eshte eshte i shtruar me parket., 32 M2, kati 1, 1 banjo, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re, i perdorshem per banim apo per sherbimen te tjera si zyra, investim i mire per qeradhenje

Botuar më 16/12/2019
32.000,00 euro

CONCORDI

prane tregut te medreses dhe shkolles tirona jone | 80 M2 | 250 Euro

Jepet apartambeti 1+1 me siperfaqe 80m2 ne katin e 3 te nje vile me punime teper cilesore 4 kateshe. Apartametni eshte sapo rinovuar me pllaka banjo etj te gjitha te sapo bera, jepet i mobiluar, 80 M2, kati 3, totali i kateve 4, 1 banjo, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Diamond real estate

Botuar më 16/12/2019
250,00 euro/muaj

KOMPLEKSI ANA

qytet studenti | 55 M2 | 250 Euro

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 55m2 ne katin e 3 te nje pallati te ri me punime teper cilesore pjes e nje nga komplekseve me cilesore ne vend kompleksit Ana, apartameti eshte totalisht i arreduat me mobilim modern e teper cilesor ne te gjitha detajet., 55 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 3 muaj parapagimi, muaj i pare dhe 2 muaj depozit

Botuar më 16/12/2019
250,00 euro/muaj

FRESK

2stacione para stacionit te fundit te porcelanit, prane Dn market, rruga e thesarit 500metra pa vajtur te thesari | 65 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 me siperfaqe 65m2 ne katij e 3 te nje pallati te ri ne zonen e freskut, apartamenti jepet i mobiluar, 65 M2, kati 3, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, 2 muaj paradhenje, 1 muaj i pare dhe 1 garanci

Botuar më 16/12/2019
20.000 leke/muaj
)