Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURP...

Botuar më 23/11/2020
48.000,00 euro

FRESK

Teleferiku | 63 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera apartamenti 1+1 ne katin e 5 te nje pallati te ri me punimet me cilesore ne zonen e freskut dhe me ashensor prane teleferikut, apartamenti eshte i mobiluar, 63 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar

Botuar më 30/11/2020
20.000 leke/muaj

DON BOSKO

Viva Market | 66 M2 | 48.000 Euro

ADRESA: DON BOSKO/ VIVA MARKET/ KOMPLEKSI HAWAI KATI:7 ASHENSOR I RI I SAPO VENDOSURPLANIMETRI E PERSHKRIM: Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe totale 65m2 dhe me siperfaqe neto:59m2 ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor te ri, i pa demtuar nga termeti., 66 M2, kati 7, totali i kateve 10, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, Me certifikat pronesie

Botuar më 30/11/2020
48.000,00 euro

LIQENI I THATE

Liqeni i Thate | 77 M2 | 96.250 Euro

Shiten 2 apartamente 2+1 dhe 1+1 me cmim kleringu te Liqeni i Thate. Apartamentet ndodhen ne katin e 1 dhe te 2 te kompleksit. 77m2 dhe 107m2, 77 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, bosh, gjendja: e re

Botuar më 30/11/2020
96.250,00 euro

FRESK

Prane teleferikut | 62 M2 | 43.000 Euro

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe 62m2 ne katin e 5 te nje nga pallateve me punime me cilesore ne te gjithe zonen e freskut me termoizolim etj, apartmenti ka nje planimetri te rregullt siperfawe e vogel por totalisht eshfrytzushme., 62 M2, kati 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, pjeserisht i mobiluar, gjendja: shume e mire, Me hipotek te rregullt, pallati eshte shitur qe ne themel me 700euro m2 nga ndertusi

Botuar më 30/11/2020
43.000,00 euro

VASIL SHANTO

Buze bulevardit, ngjitur me shkollen | 66.5 M2 | 66.500 Euro

Shitet apartamenti 1+1 ne katin e 3 te nje pallati ekzstues teper te mirembajtur me tulle, apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar me arredim cilesor, 66.5 M2, kati 3, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Investim i mire per qeradhenje si per apartament po dhe per biznes per shkak te aksesit dhe vizibilitetit nga rruga kryesore

Botuar më 30/11/2020
66.500,00 euro

VASIL SHANTO, PRANE UET

Vasil Shanto, prane UET | 66 M2 | 66.500 Euro

Shitet Apartament 1+1, siperfaqe 66.5 m² me hipoteke, kati 2 , i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, ballkon, shitet me gjithe mobilimin, orientim lindje., 66 M2, Property ID : 4119095 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
66.500,00 euro

PRANE BLLOKUT

tek Sheshi Willson | 60 M2 | 320 Euro

Jepet me qera ap me mobilim te ri e bashkohore, zona e preferuar dhe e aksesueshme,, 60 M2, kati 4, 1 banjo, ambjent gatimi, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 30/11/2020
320,00 euro/muaj

RR. MINE PEZA, PRANE PROKURORISE

Rr. Mine Peza, prane Prokurorise | 72 M2 | 320 Euro

Jepet me qera Apartament 1+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 72 m², kati 4 me ashensor, kondicioner, tualet, me dritare, ballkon, orientim me diell., 72 M2, Property ID : 4211541 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
320,00 euro

RRUGA E DIBRES, PRANE FARMACISE 10

Rruga e Dibres, prane Farmacise 10 | 74 M2 | 64.260 Euro

Shiten apartamente 1+1 ne pallat te ri, bosh, ndertim i ri dhe shume cilesor. Apartamentet jane te perbere nga salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tualeti dhe ballkoni, orientim me diell.ne katin e 4 apartament 1+1 me siperfaqe 73.7 m²,ne katin e 9 apartament 1+1 me siperfaqe 71.4 m²., 74 M2, Property ID : 4111136 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
64.260,00 euro

MYSLYM SHYR

Myslym Shyr | 71 M2 | 120.000 Euro

Shitet Apartament 1+1 ndertim i viteve te fundit, siperfaqe 71 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , tualet, ballkon , orientimi me diell, ndertim cilesor., 71 M2, Property ID : 4111209 www.dreamalbania.al

Botuar më 30/11/2020
120.000,00 euro
)