Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

FRESKU

Fresku | 70 M2 | 44.000 Euro

Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Informacion mbi apa...

Botuar më 11/11/2019
44.000,00 euro

KODRA E PRIFTIT

rr. Dalip Topi | 60 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 2, i mobiluar

Botuar më 12/11/2019
15.000 leke/muaj

ISH PARKU I AUTOBUZAVE

pallat parafabrikat | 60 M2 | 58.200 Euro

Shitet 1+1, 60 M2, kati II, i kompletuar ose bosh, me hipoteke.

Botuar më 12/11/2019
58.200,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Abi Bank | 64 M2 | 90.000 Euro

Rruga e Kavajes, prane Abi Bank, shitet Apartament 1+1, siperfaqe 64 m2 me Hipoteke, kati i 8 (i fundit) me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, kondicioner, parket, orientim me diell, 64 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
90.000,00 euro

21 DHJETORI

Kompleksi Kontakt | 60 M2 | 350 Euro

21 Dhjetori, Kompleksi Kontakt, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 2 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 1 dhome gjumi, tualet me dritare, korridor dhe ballkon, apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner. Orientimi me Diell, 60 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro

RRUGA E KAVAJES

Kompleksi Delijorgji | 70 M2 | 350 Euro

Rruga enKavajes, prane Kompleksit Delijorgjit, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 70 m2, kati 5 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, kondicioner, orientim me diell, 70 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro

KOPSHTI ZOOLOGJIK

Rruga Peti | 86 M2 | 300 Euro

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik. Apartamenti ndodhet në katin e 5 të një pallati 5 katësh të ri me ashensorë. Apartamenti organizohet nga një korridor që më pas shpërndahet në një sallon+kuzhine, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe verandë. Apartamenti ofrohet i mobiluar, me mobilje te reja te paperdorura me pare. Për me teper informacion kontaktoni:, 86 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 12/11/2019
300,00 euro/muaj

DON BOSKO

Don Bosko | 72 M2 | 64.800 Euro

Ne Don Bosko, prane Ish Fabrikes se Kepuceve, shitet Apartamenti 1+1, siperfaqe 72 m2, kati 2 me ashensor, pallat i ri, i pabanuar me pare, me sistem kapot, me dokumenta te rregullta nga firma Orientim me Diell, 72 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
64.800,00 euro

PRANE FRIGORIFERIT

RRUGA SIRI KODRA | 60 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 60 M2, kati 1, pjeserisht i mobiluar, shtepi private. Drita uje te paguara

Botuar më 12/11/2019
13.000 leke

RRUGA E ELBASANIT

afer Mullirit te Vjeter | 65 M2 | 350 Euro

Rruga e Elbasanit, prane Mullirit te Vjeter, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 6 me ashensor, i mobiluar ne menyre bashkekohore, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, kondicioner, orientim me diell., 65 M2, 1 banjo

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro

KOMPLEKSI DELIJORGJI

rruga kavajes | 75 M2 | 350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar shume mire, me te gjitha kushtet ne menyre moderne, 75 M2, kati 3, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/11/2019
350,00 euro/muaj
)