Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ZONA E ALI DEMIT - KOMPLEKSI I RI KONTAKT MANGALEM

OKAZION. Apartament 1+1 ne shitje, pallati I ri - TIRANE | 69 M2 | 56.000 Euro

PRANE RRUGES ALI DEMI, 69 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, ashensor, ambjent g...

Botuar më 26/09/2021
56.000,00 euro

RRUGA E ELBASANIT

Apartament 1+1 me qera - TIRANE | 67 M2 | 350 Euro

PRANE ME 7 XHUXHAT DHE DEGEN E THESARIT, 67 M2, kati 3, totali i kateve 6, 1 banjo, a...

Botuar më 26/09/2021
350,00 euro/muaj

APARTAMENTE NE SHITJE - OKAZION!!! TEK KODRA E DIELLIT 2.

Projekti i ri | 75.8 M2 | 80.048 Euro

Shitet apartament 1+1+ verande. Sip, 75.8 M2, + 15.32 m2 veranda.Pallat ne ndertim. P...

Botuar më 14/09/2021
80.048,00 euro

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE RRUGEN TEFTA TASHKO KOCO PRANE PAZARIT TE RI NE TIRANE (ID 4119130)

Ne rrugen Tefta Tashko Koco prane Pazarit te Ri | 60 M2 | 67.000 Euro

Shitet apartament 1+1 i mobiluar, me hipoteke, siperfaqa 60 m²(pa siperfaqen e ballkonit), kati zero i ngritur rreth 2 metra nga toka ne nje pallat ekzistues, tualet, ballkon, i gjithi i rikonstruktuar dhe investuar, dyer, dritare te reja cilesore, parket, kondicioner., 60 M2, Property ID : 4119130 www.dreamalbania.al

Botuar më 28/09/2021
67.000,00 euro

SHTEPI ME QERA - RRUGA DON BOSKO

Prane me Bar kafe Artisi | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
27.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA DON BOSKO

Prane bar kafe artisti | 60 M2 | 27.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, kati 1, totali i kateve 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
27.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - DON BOSKO

tek kullat Hawai | 60 M2 | 30.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, kati 4, totali i kateve 9, 1 banjo, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
30.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA QEMAL STAFA

Afer Shkolles se Kuqe | 35 M2 | 25.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1 per 2 persona, 35 M2, kati 4, totali i kateve 5, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
25.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - PRANE SHKOLLES HARRY FULTZ

Ngjitur me shkollen Hasan Vogli | 100 M2 | 400 Euro

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 100 M2, kati 3, totali i kateve 8, 1 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi, 2 ballkone, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Ne fakt eshte 2+1 por nje dhome eshte bllokuar me materiale familjare. Preferohen familje. Jo agjensi imobilare.

Botuar më 28/09/2021
400,00 euro/muaj

SHTEPI ME QERA - RRUGA XHANFIZE KEKO

Perballe me AquaSapone | 56 M2 | 20.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, Preferohen 2 persona, 56 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, verande, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
20.000 leke/muaj

SHTEPI ME QERA - VLORE

Pranë shkollës së marines, tek lungomare | 60 M2 | 14.000 Leke

Jepet Shtepi Me Qera 1+1, 60 M2, 2 ambjente, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 28/09/2021
14.000 leke

APARTAMENTE NE TIRANE - RRUGA ALI DEMI

tek Kompleksi Grand | 35 M2 | 150 Leke

Shtepi Me Qera 1+1, 35 M2, 2 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 1 banjo, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, vendparkim, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
150 leke/muaj

APARTAMENTE NE TIRANE - RR. VLLAZEN HUTA

Mbrapa Zyrave te Punes | 58 M2 | 15.000 Leke

Jepet shtepi me qera 1+1, 58 M2, 5 ambjente, totali i kateve 2, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, 1 dhome gjumi, oborr, i mobiluar, gjendja: e mire

Botuar më 28/09/2021
15.000 leke/muaj
)