Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

UNAZE E RE,

pallati Unik, | 80 M2 | 25.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 80 M2, kati 5, hyrje e mobiluar. Lirohet shtepia ne dt.1 Tetor

Botuar me 15/09/2018
25.000 leke

UNIVERSITETI PAS BEDER, KRIMET E RENDA

me hyrje tek Bkt | 51 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1, 51 M2, kati 4, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: e re, orientim jug-lindje

Botuar me 24/09/2018
250,00 euro

QYTETI STUDENTI

Rruga Kadri Kerciku | 55 M2 | 22.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 55 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar me 24/09/2018
22.000 leke/muaj

RR. "ALI DEMI",

Lagjioa 1, Shkoze | 40 M2 | 10.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 40 M2, i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
10.000 leke

TIRANA E RE

ose ke komuna e parisit | 60 M2 | 18.000 Leke

Kerkoj apartament 1+1, 60 M2, 1 banjo, pjeserisht i mobiluar

Botuar me 24/09/2018
18.000 leke/muaj

LUSHNJE,

Lagjja Gafurr Muco | 48 M2 | 2.000.000 Leke

Shitet 1+1, 48 M2, kati 3, gjendja: e mire

Botuar me 24/09/2018
2.000.000 leke

100M PRANE SHKOLLES

se baletit, Rr.Vath Korreshi | 50 M2 | 28.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 50 M2, i mobiluar, Jepet per familjare

Botuar me 24/09/2018
28.000 leke

RR. “FERIT XHAJKO”, MBRAPA RESTORANT DURRESIT

ne pallat te ri | 76 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 76 M2, kati 4, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire, soxhono+ dhome, me mobilim te ri bashkohor, ballkon, me elektroshtepiake

Botuar me 24/09/2018
30.000 leke/muaj

RRUGA MYSLYM SHYRI

ne hyrje te rruges nga unaza, pall. 34 | 55 M2 | 58.000 Euro

Shitet 1+1, 55 M2, kati 5, i mobiluar, gjendja: e rikonstruktuar, Me hipoteke

Botuar me 24/09/2018
58.000,00 euro

GJIRI I LALZIT, PERLA RESORT

ofron per shitje ap.1+. Apartamentet jane te bollshem dhe te kompozuar ne nje dhome gjumi, nje sallon plus ambient gatimi, nje tualet dhe ballkon | 62 M2 | 49.900 Euro

Cdo apartament ndodhet ne godina 3 dhe 4 kateshe, te cilat kane cilesi shume te larte ndertimi. Te perfshire ne cmimin e Apartamentit eshte edhe nje vendparkimi, 62 M2, Resorti ofron shume sherbime si kend lojrash per femije, roje 24 ore ne dite, ambiente te gjelberta, pastrim, mirembajtje ambienteve te perbashketa, supermarket, pishine etj

Botuar me 24/09/2018
49.900,00 euro

RRUGA E KAVAJES

ish parku i autobuzave pallat i ri ngjitur me globe | 85 M2 | 280 Euro

Jepet me qera 1+1, 85 M2, kati 4 kati 4 me 2 ashensor e kompletuar me te gjitha pajisjet apartament luksoz per te huaj paradhenie 3 muaj

Botuar me 24/09/2018
280,00 euro