Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

TEK ASTIRI

Rr. "Faik Konica", ne zone te mire, mbi Bar Univers, | 64.5 M2 | 52.000 Euro

Shitet ap. 1+1, 64.5 M2, mobiluar me kushte bashkohore te kohes, kati 7, me ashensor,...

Botuar më 15/11/2018
52.000,00 euro

TEK FRESKU,

perballe me shkolles New York, ne pallat te ri, | 90 M2 | 34.200 Euro

Ne pallat te paperfunduar, shiten 2 ap. 1+1, 90 M2, dhe 70m², kati 4, punime cilesor...

Botuar më 09/11/2018
34.200,00 euro

RR. "ALI DEMI",

prame shkolles Kushtrimi Lirise, | 40 M2 | 26.000 Euro

Shitet garsoniere (dhome, korridor, vend ndenje, aneks), 40 M2, kati 1, 1 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, depozite uji. Me hipoteke.

Botuar më 18/11/2018
26.000,00 euro

OKAZION! TEK ASTIRI

prane Alfa Bank | 92 M2 | 50.000 Euro

Shitet 1+1 e cila mund te pershtatet ne 2+1 sipas preferences, 92 M2, kati 7, me ashensor, e rikonstruktuar me paisje bashkollore te kohes, bosh, me kontrate shite blerje.

Botuar më 18/11/2018
50.000,00 euro

OKAZION!!! RRUGA E KAVAJES

tek ish parku i autobuzave | 80 M2 | 104.000 Euro

Shitet 1+1, 80 M2, kati I, prespektive per 3 kate, pallat ekzistues, e restauruar me punime cilesore, me truall, cerifikate pronesie

Botuar më 18/11/2018
104.000,00 euro

PERBALLE PETRO NINIT,

Tirane e Re | 54.2 M2 | 67.750 Euro

Shitet 1+1, 54.2 M2, kati V, bosh ose kompletuar, me hipoteke. Aktualisht me qera 25.000 leke. Shitet per arsye emigrimi.

Botuar më 18/11/2018
67.750,00 euro

SHALLVARET

Shallvaret | 65 M2 | 89.000 Euro

Shitet apartament 1+1 pranë Tajvanit, te pallatet Shallvareve. Në qendër te Tiranës, në një nga zonat më të mira shitet apartament me sipërfaqe të banueshme 65m2. Ndodhet në pallatin historik të Shallvarave dhe pika e fortë e tij është kati i dytë e pamja nga rruga kryesore., 65 M2, 2 ambjente, kati 2, 1 banjo, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: e re

Botuar më 17/11/2018
89.000,00 euro

RR. JORGJIA TRUJA

qytet studenti | 20 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera garzoniere, 20 M2, i mobiluar, hyrje me vete

Botuar më 17/11/2018
13.000 leke

KOMUNA E PARISIT

prane Kristal | 70 M2 | 300 Euro

Prane Kristalne nje zone shume te preferuar, ne nje pallat te dhjetevjecarit te fundit jepet me qera apartament 1+1 70 m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore dhe komode. Organizimi i apartamentit eshte i rregullt me nje dhome ndenje me vetrate xhami, ambjentin e gatimit, dhome gjumi, ballkon, korridor., 70 M2, 1 banjo, ashensor, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/11/2018
300,00 euro

DON BOSKO

Shkolla Qazim Turdiu | 60 M2 | 48.000 Euro

Ne zonen e Don Bosko, prane shkolles Qazim Turdiu, shitet apartamet 1+1.Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes, i gatimit, nje dhome gjumi me ballkon dhe nje tualet. Orientim nga Lindja dhe ndodhet ne katin e 10 banim.Cmimi: 48.000 euroPer me shume informacion ose nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0676088300, 60 M2, kati 10, totali i kateve 10, 1 banjo, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/11/2018
48.000,00 euro

PAS KONVIKTEVE TE INXHINIERISE SE NDERTIMIT,

RRUGA STUDENTI | 70 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 70 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 banjo, ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 17/11/2018
30.000 leke

QYTETI STUDENTI,

prane godines nr.15 | 52 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera 1+1, 52 M2, 2 ambjente, kati 3, 1 dhome gjumi, 1 ballkon, i mobiluar, Preferohen 2 individ ose çift

Botuar më 17/11/2018
17.000 leke/muaj